İçeriğe geç

İzban Kart Sorgulama

  İzban İzmir’de hizmet veren raylı sistemdir. Tren ile yolculuk yapmak isteyen vatandaşlar bu sistemi kullanırlar. İzmirli vatandaşlar bu hattı İzmirim kartları ile kullanabilirler. Ödemeyi İzmirim kart ile yaparlar. Bu yüzden İzban kart bakiye sorgulama işlemi İzmirimkart bakiye sorgulama işlemidir.

  İzban Kart Sorgulama

  İzban kart bakiye sorgulama işlemi için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Eshot üzerinden İzban Kart Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile İzban Kart Sorgulama
  • Kart Okuma Cihazına Bakarak İzban Kart Sorgulama

  Eshot üzerinden İzban Kart Sorgulama

  İzmirim Kart Bakiye Sorgulama işlemini Eshot resmi internet sitesi üzerinden ve mobil uygulaması üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için ilgili alana ‘Akıllı Kart Numarasını’ girmeniz yeterlidir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

  Eshot üzerinden İzmir Kent Kart Bakiye Sorgulama için tıklayınız. 

  Ayrıca aşağıdaki bağlantıları kullanarak Eshot mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirebilir, bakiye bilginizi istediğiniz her an öğrenebilirsiniz. Sizin için uygun olan uygulama mağazasının bağlantısına tıklayın ve kurulum bittikten sonra kartınızı mobil uygulamaya tanıtın. Artık her zaman bakiyenizi görebilirsiniz.

  App Store – Eshot mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Play Store – Eshot mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Mobil Uygulama ile İzban Kart Sorgulama

  İzmir Kart Bakiye Sorgulama işlemini akıllı telefonunuz üzerinden mobil uygulamayı indirerek kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için mobil uygulama mağazasına girip indirmeniz gerekiyor.

  İzmir Kent Kart Mobil Uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – Eshot mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Play Store – Eshot mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Kart Okuma Cihazına Bakarak İzban Kart Sorgulama

  Otobüslere binerken yada geçiş noktalarından geçerken kartımızı okuttuğumuz kart okuma cihazlarında kartınızda kalan bakiye yazar. Kartı okuttuktan sonra ekranın altına bakmanız yeterlidir.

  İzmir Banliyö Sistemi (İzban) Sefer Saatleri Nasıldır?

  İzmir Banliyö Sisteminin seferleri sabah saat 05:20’de hizmete başlamaktadır. Akşam son seferini 01:23’te son istasyona vararak bitirmektedir. Aliağa-Selçuk arasındaki banliyö hattında hizmet vermektedir. Kesin ve güncel sefer saatleri için resmi internet sitesinden bilgi almanız daha doğru olacaktır. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

  Güncel İZBAN saatlerine ulaşmak için tıklayınız.