İçeriğe geç

Kahraman Kartımda Para Var mı?

  Kahraman Maraş ilinde şehir içi toplu taşıma araçlarında ödeme yapmak amacıyla kullanılan akıllı ulaşım kartlarına Kahraman Kart denilmektedir. Kahraman Kart ile Kahramanmaraşlı vatandaşlar daha kolay ödeme yapmaktadırlar. Şehir içi ulaşımda ödeme kısmının daha hızlı, pratik bir şekilde geçilmesi sağlanmaktadır. Yolculuk sırasında para uzatma, binerken para verme gibi sıkıntılar oluşmamaktadır. Ayrıca tek kullanımlık biletlerin kullanıldığı dönemlerde olduğu gibi çevre kirliliği oluşmamaktadır. Ancak kartınızı sorunsuz kullanmak için bakiye yüklemeniz gerekir. Eğer kartınıza o an bakiye yükleme imkanınız yoksa tek kullanımlık Kullan-at bilet alabilirsiniz.

  Kahraman Kartımda Para Var mı?

  Kahraman Kart bakiye sorgulama işlemi için 3 farklı yöntem mevcuttur. Bu yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kart Okuma Cihazından Kahraman Kartımda Para Var mı Sorgulama
  • Kahraman Kart Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Kahraman Kartımda Para Var mı Sorgulama
  • Kahraman Kart Mobil Uygulama ile Kahraman Kartımda Para Var mı Sorgulama

  Kart Okuma Cihazından Kahraman Kartımda Para Var mı Sorgulama

  Kahramankart’ınızı toplu taşıma araçlarında bulunan kart okuma cihazına yaklaştırarak ödeme yaptığınız sırada kartınızda kalan bakiyeyi kart okuma cihazının ekranında görebilirsiniz. Validatör olarak geçen bu cihazların ekranında kalan bakiyeniz görünür. Size gösterilen bakiye güncel bakiyenizdir. Son ulaşım ücretinin düşmüş halini görürsünüz.

  Kahraman Kart Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Kahraman Kartımda Para Var mı Sorgulama

  Kahraman Kart Para Sorgulama işleminizi Kahraman Kart’a ait resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için sitenin bakiye sorgulama sayfasına girmeniz gerekir. Bakiye sorgulama sayfasında sizden istenen alana kart numaranızı girerek Kahramankart Bakiye Sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça kolay ve hızlıdır.

  Kahraman kart resmi web sitesi için tıklayınız.

  Kahraman Kart Online Bakiye Sorgulama Sayfası için tıklayınız.

  Kahraman Kart Mobil Uygulaması ile Kahraman Kartımda Para Var mı Sorgulama

  Kahraman Kart Para Sorgulama işlemini akıllı telefonunuzdan mobil uygulama yardımıyla yapabilirsiniz. izlemeniz gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

  • Bunun için ilk önce uygulama sitesinden Kahraman Kart uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Kahraman Kart mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

  Kahramankart mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  • Daha sonra uygulamaya giriş yaparak kartınızı tanıtmanız gerekir.
  • Kartınızı tanıttıktan sonra bakiyenizi görebilirsiniz.