İçeriğe geç

Kahraman Kart Para Sorgulama

  Kahramanmaraş şehrinde kullanılan Büyükşehir Belediyesine bağlı bütün toplu taşıma araçlarında ve ÖHO araçlarında kullanılan akıllı ulaşım kartıdır. Kartı kullanmak isteyen kişiler başvuru yaparak kolayca alabilirler. Kahramankart’ı aldıktan sonra toplu taşıma araçlarında bulunan kart okuma cihazına yaklaştırarak yapacağınız seyahat için gerekli ödemeyi yapabilirsiniz. Yeterli bakiyeniz varsa yeşil ışık yanar ve ses ile ödemenin yapıldığı belirtilir. Bakiyeniz yoksa kırmızı ışık yanar ve hata mesajı verir. Kahramankart sayesinde ulaşım ücretini hızlı bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz. Para bozdurma, para üstü gibi bir derdiniz olmaz. Geriye modern ve rahat ulaşımın tadını çıkarmak kalır.

  Tek Kullanımlık Kahramankart Kullan-At Bilet Kullanımı

  Kahramankart’ın tek kullanımlık kullan-at biletlerinden kullanmak istiyorsanız, yine aynı şekilde kart okuma cihazına yaklaştırmanız yeterli olacaktır. Tek kullanımlık biletinizi kullandıktan sonra hemen atmayıp, yolculuk boyunca saklamanız çıkabilecek sorunlarda sizin yararınıza olacaktır.

  Kahraman Kart Para Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Kahraman Kart Para Sorgulama işlemini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler şöyledir:

  • Kart Okuma Cihazından Kahraman Kart Para Sorgulama
  • İnternetten Kahraman Kart Para Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Kahraman Kart Para Sorgulama

  Kart Okuma Cihazından Kahraman Kart Para Sorgulama

  Kahramankart’ınızı toplu taşıma araçlarında bulunan kart okuma cihazına yaklaştırarak ödeme yaptığınız sırada kartınızda kalan bakiyeyi kart okuma cihazının ekranında görebilirsiniz. Validatör olarak geçen bu cihazların ekranında kalan bakiyeniz görünür. Son ulaşım ücretiniz bu tutardan düşülmüştür. Güncel bakiyenizdir.

  İnternetten Kahraman Kart Para Sorgulama

  Kahraman Kart Para Sorgulama işleminizi internet sitesi üzerinden yapmak istiyorsanız Kahramankart web sitesinden faydalanabilirsiniz. Bunun için sitenin bakiye sorgulama sayfasına girmeniz gerekir. Bakiye sorgulama sayfasında kart numaranızı girerek Kahramankart Bakiye Sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Kahramankart web sitesi için tıklayınız.

  Kahramankart Online Bakiye Sorgulama Sayfası

  Mobil Uygulama ile Kahraman Kart Para Sorgulama

  Kahraman Kart Para Sorgulama işlemini akıllı telefonunuzdan mobil uygulama yardımıyla yapabilirsiniz. Bunun için ilk önce uygulama sitesinden Kahraman Kart uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulamaya giriş yaparak Kahramankart uygulama sayfasında bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

  Kahramankart mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.