İçeriğe geç

Shell Kartımda Ne Kadar Para Var?

  Shell akaryakıt istasyonlarından benzin alırken kullanılan karttır. Shell kart ile akaryakıt alımı daha pratik ve avantajlıdır. Shell kart ile yakıt alımında ödemeyi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Özellikle firmaların, işletmelerin yada kuruluşların akaryakıt alımı ve harcama takibini kolaylaştıran bir sistemdir. Çalışanlara verilen şirket araçlarının akaryakıt harcama ve ödeme bilgileri kolayca takip edilebilir. Böylece takip altında olan harcamalar daha kolay kayıt altında tutulur. Çalışanlar içinde büyük kolaylıktır. Ödemeyi sonra alma, fiş getirme gibi sıkıntılar ortadan kalkar. Shell kart kullananlar daha avantajlıdır. Kampanyalardan ve indirimlerden faydalanabilirler.

  Shell Kartımda Ne Kadar Para Var?

  Shell kartında ne kadar para olduğunu merak eden kullanıcılar öğrenmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirler.

  • Shell İnternet Sitesi Üzerinden Shell Kartımda Ne Kadar Para Var Sorgulama
  • Müşteri Hizmetleri Üzerinden Shell Kartımda Ne Kadar Para Var Sorgulama
  • Mobil Uygulama Üzerinden Shell Kartımda Ne Kadar Para Var Sorgulama

  Shell İnternet Sitesi Üzerinden Shell Kartımda Ne Kadar Para Var Sorgulama

  Shell Kart bakiye sorgulama işlemi için Shell’in resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Siteye ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantıda bakiye sorgulama formu karşınıza çıkar.

  Shell Pratik Kart bakiye sorgulama sayfası için buraya tıklayınız.

  Tıkladıktan sonra gelen sayfada sizden istenen bilgileri girmeniz gerekir. Sizden kart numaranız ve güvenlik kodu istenir. Bu bilgileri doğru şekilde girerek Shell Pratik Kart bakiye sorgulama işlemi yapabilir ve Shell kartınızda kalan bakiyenizi görebilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri Üzerinden Shell Kartımda Ne Kadar Para Var Sorgulama

  Shell Kart bakiyenizi ve daha bir çok bilgiyi alabilmek öğrenebilmek için çağrı merkezini arayabilirsiniz.

  Çağrı merkezi numarası : 444 33 33

  Mobil Uygulama Üzerinden Shell Kartımda Ne Kadar Para Var Sorgulama

  Shell mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda bulunan bağlantıları kullanarak mobil uygulamayı indirebilir ve bakiyenizi takip edebilirsiniz. Bakiye sorgulama işlemi dışında kartınızla ilgili bir çok işlemi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bakiye yükleme, kampanya takibi gibi işlemleri Shell kart mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

  Android – Shell Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  IOS – Shell Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.