İçeriğe geç

Kart27 Bakiye Sorgulama

  Kart 27 Gaziantep ilinde Gaziantep karttan önce kullanılan ulaşım kartlarına verilen isimdir. Uzun zaman önce kullanımı kaldırılan bu kartlar yerine artık Gaziantep Kart kullanılmaktadır. Sizlere Kart 27 Bakiye Sorgulama konusunda yardımcı olamayacağız. Ancak Gaziantep Kart Bakiye Sorgulama hakkındaki bilgilere bu makaleden ulaşabilirsiniz.

  Kart27 Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Kart 27 bakiye sorgulama işlemi için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz. Bu işlemleri Gaziantep kartınızla yapmalısınız.

  • Mobil Uygulama ile Kart27 Bakiye Sorgulama
  • Kart okuma cihazı ile Kart27 Bakiye Sorgulama
  • gaziulas.com internet adresi üzerinden online işlemler menüsünden Kart27 Bakiye Sorgulama
  • gaziantep.com.tr online işlemler menüsünden Kart27 Bakiye Sorgulama
  • NFC ile Kart27 Bakiye Sorgulama

  Mobil Uygulama ile Kart27 Bakiye Sorgulama

  Gaziantep halkı için hizmete sunulan Gaziantep Kart mobil uygulaması ile birçok kolaylıktan faydalanabilirsiniz. Mobil uygulamanın size sunduğu hizmetlerin içinde bakiye sorgulama modülü de var. Üstelik mobil uygulama ile zaman ve mekan farketmeden istediğiniz her an Gaziantep kartınızın bakiyesini görebilirsiniz. Bunun için sadece mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirip bilgilerinizle giriş yapmanız yeterlidir.

  Play Store – Gaziantep Kart mobil uygulaması için tıklayınız.

  Appstore – Gaziantep Kart mobil uygulaması için tıklayınız.

  Kart okuma cihazı ile Kart27 Bakiye Sorgulama

  Ulaşım sırasında otobüslerin girişinde bulunan kart okuma cihazları ödeme aldıktan sonra kalan bakiyenizi ekranda gösterecektir. Böylece kalan bakiyenizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

  gaziulas.com internet adresi üzerinden online işlemler menüsünden Kart27 Bakiye Sorgulama

  İnternet üzerinden Gaziantep Kart Bakiye Sorgulama işlemi için gaziulas.com internet adresini kullanabilirsiniz. İnternet sitesi açıldıktan sonra online işlemler menüsüne tıklayarak bakiye sorgulama işlemi için gerekli adımları takip edebilirsiniz. Böylece bakiyenizi sorgulamış olursunuz.

  Siteye girmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  gaziantep.com.tr online işlemler menüsünden Kart27 Bakiye Sorgulama

  İnternet üzerinden kullanabileceğiniz bir diğer site gaziantep.com.tr adresidir. Bu siteye giriş yaptıktan sonra yine online işlemler menüsüne tıklayın. İlgili sayfadan bakiye sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

  Siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  NFC ile Kart27 Bakiye Sorgulama

  Ayrıca telefonunuzda NFC özelliği varsa kartınızı telefonunuza okutarak kolaylıkla bakiye bilginize ulaşabilirsiniz. Bunun için NFC destekli telefonunuzun özelliğini açıp kartınızı telefona tutmanız yeterlidir.