İçeriğe geç

Bakiye Sorgulama Kart27

  Gaziantep ilinde yaşayan vatandaşlar daha önce kart 27 kullanarak ulaşım ücretlerini ödemekteydi. Artık yerini Gaziantep Kart’a bırakın Kart 27 yerine Gaziantep Kart Bakiye sorgulama işlemi hakkında bilgi vereceğiz. Bu bilgileri önce başlıklar halinde daha sonra ise detaylarıyla makalemizin devamında bulabilirsiniz.

  Bakiye Sorgulama Kart27 İşlemi Nasıl Yapılır?

  Kart 27 bakiye sorgulama işlemi için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz. Bu işlemleri Gaziantep kartınızla yapmalısınız.

  • Mobil Uygulama ile Bakiye Sorgulama Kart27
  • Kart okuma cihazı ile Bakiye Sorgulama Kart27
  • gaziulas.com internet adresi üzerinden online işlemler menüsünden Bakiye Sorgulama Kart27
  • gaziantep.com.tr online işlemler menüsünden Bakiye Sorgulama Kart27
  • NFC ile Bakiye Sorgulama Kart27

  Mobil Uygulama ile Bakiye Sorgulama Kart27

  Gaziantepli vatandaşların toplu taşımada kullandıkları ulaşım kartlarının bakiyesini öğrenebilmeleri için sunulan yöntemlerden birisi de mobil uygulamadır. Gaziantep kart mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Bağlantıları kullanarak kolayca uygulama indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

  Play Store – Gaziantep Kart mobil uygulaması için tıklayınız.

  Appstore – Gaziantep Kart mobil uygulaması için tıklayınız.

  Uygulamayı indirdikten sonra ulaşım kartınızı tanıtarak ne kadar bakiyeniz kaldığını ve daha bir çok bilgiyi bulabilirsiniz.

  Kart okuma cihazı ile Bakiye Sorgulama Kart27

  Otobüslere binerken kartımızı okuttuğumuz cihazlara kart okuma cihazı nedir. Bu cihazlara kartımızı yakınlaştırıp ödemeyi yaptıktan sonra ekranın altında ne kadar bakiye kaldığı yazar. Gaziantep kartınızda ne kadar bakiye kaldığını bu şekilde öğrenebilirsiniz.

  gaziulas.com internet adresi üzerinden online işlemler menüsünden Bakiye Sorgulama Kart27

  İnternet üzerinden Gaziantep Kart Bakiye Sorgulama işlemi için gaziulas.com internet adresini kullanabilirsiniz. İnternet sitesi açıldıktan sonra online işlemler menüsüne tıklayarak bakiye sorgulama işlemi için gerekli adımları takip edebilirsiniz. Böylece bakiyenizi sorgulamış olursunuz.

  Siteye girmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  gaziantep.com.tr online işlemler menüsünden Bakiye Sorgulama Kart27

  İnternet üzerinden kullanabileceğiniz bir diğer site gaziantep.com.tr adresidir. Bu siteye giriş yaptıktan sonra yine online işlemler menüsüne tıklayın. İlgili sayfadan bakiye sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

  Siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  NFC ile Bakiye Sorgulama Kart27

  Ayrıca telefonunuzda NFC özelliği varsa kartınızı telefonunuza okutarak kolaylıkla bakiye bilginize ulaşabilirsiniz. Bunun için NFC destekli telefonunuzun özelliğini açıp kartınızı telefona tutmanız yeterlidir.