İçeriğe geç

Kart 79 Bakiye Sorgulama

  Kilis ilinde kullanılan akıllı ulaşım kartıdır. Bu kart ile ulaşım ücreti beklemeden hızlıca yapılabilir. Kart ön yüklemeli olduğu için daha önce bakiye yüklenmesi gerekiyor. Yüklenen bakiye bitene kadar şehir içi toplu taşıma araçlarında ulaşımdan faydalanılır. Bakiye bitmeden yeniden yükleme yapılması gerekir. Bakiye yüklemesi yapmadan bakiyeyi öğrenmek isteyenler için bazı yöntemler mevcuttur. Bu yöntemleri makalemizin devamında bulabilirsiniz.

  Kart 79 Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Kart 79 kullanıcıları bakiye sorgulama işlemi yapmak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirler.

  • Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Kart 79 Bakiye Sorgulama
  • Kart Okuma Cihazlarından Kart 79 Bakiye Sorgulama
  • Kart Dolum Merkezlerinden Kart 79 Bakiye Sorgulama

  Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Kart 79 Bakiye Sorgulama

  Kart79’a ait olan resmi internet sitesi üzerinden bakiye sorgulama işlemi ve bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Kart 79 içinde bulunan bakiyenizi sorgulamak için önce siteye girmelisiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Kart79 bakiye sorgulama sayfası için tıklayınız.

  Sonra kart 79unuzun üzerinden bulunan 16 haneli kart numaranızı sayfada var olan ilgili alana giriniz. Sonra kartınızın arka yüzünde bulunan 20 haneli kart numarasının son hanesini ilgili alana girin ve sayfada var olan onay butonuna tıklayarak onaylanması gereken alanı onaylayın.Daha sonra ‘ileri’ düğmesine basın. Bu şekilde kolayca bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

  Kart Okuma Cihazlarından Kart 79 Bakiye Sorgulama

  Toplu taşıma araçlarında ve istasyon girişlerinde bulunan kart okuma cihazlarından bakiyenizi görebilirsiniz. Ödeme yapmak için kartınızı okuttuktan sonra ekranın altında bakiyeniz görünür. Bu sayede kartınızda kalan bakiyeyi anında öğrenebilirsiniz.

  Kart Dolum Merkezlerinden Kart 79 Bakiye Sorgulama

  Kart79 dolum merkezlerine giderek bakiyenizi öğrenmek için yardım alabilirsiniz. Görevliler bu konuda size yardımcı olacaktır. Bazı kart dolum merkezleri şu şekilde sıralanabilir.

  • Kart 79 ana merkezi istanbul oteli bitişiği
  • Bizim marketler tüm şubeleri
  • Onur market tüm şubeleri
  • İmren market yeni beşevler meydan büfe
  • Cumhuriyeti meydanı çarşı büfe
  • Kadı cami yanı

  Kart 79 Bakiye Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

  Kart dolum merkezlerinden, internet sitesi üzerinden bakiye yükleme işlemi yapılabilir. Bunun için size en yakın kart dolum merkezine gidebilirsiniz. İsterseniz resmi internet sitesi üzerinden kredi kartınız yardımıyla bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.