İçeriğe geç

Kent Kart Bakiye Sorgulama Mersin

  Mersinde yaşayan ve toplu taşıma araçlarında kullanılan Mersin Kent Kartınıza ait bakiyenizi öğrenmek için birkaç yöntem vardır. Bakiye sorgulama hizmetinin nasıl olacağını merak edenler için makalemizde gerekli bilgileri toparladık. Bu seçeneklerden herhangi birini kullanarak Mersin Kentkart  bakiye sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

  Kent Kart Bakiye Sorgulama Mersin

  Mersin Kart kullanıcıları 4 farklı yöntem ile bakiye sorgulaması yapabilirler.

  • Mobil Uygulama ile Kent Kart Bakiye Sorgulama Mersin
  • bakiyesorgulama.net üzerinden Kent Kart Bakiye Sorgulama Mersin
  • m.kentkart.com üzerinden Kent Kart Bakiye Sorgulama Mersin
  • Kart okuma cihazlarına bakarak Kent Kart Bakiye Sorgulama Mersin

  Mobil Uygulama ile Kent Kart Bakiye Sorgulama Mersin

  Mersin Ulaşım mobil uygulaması ile Mersin Kent Kart bakiye sorgulaması işlemini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu işlem için önce aşağıda bulunan bağlantılardan mobil uygulamayı akıllı telefonunuza yükleyin. Sonra ulaşım kartınızın numarası ile kartınızı ekleyerek bakiyenizi görebilirsiniz. Mobil uygulama ile istediğiniz her an ve her yerde bakiyenizi görme imkanınız vardır. Hızlı ve pratiktir.

  Play Store – Mersin Ulaşım mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – Mersin Ulaşım mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  bakiyesorgulama.net üzerinden Kent Kart Bakiye Sorgulama Mersin

  bakiyesorgulama.net bir çok kent kart için bakiye sorgulama hizmeti vermektedir. Mersin kent kartınıza ait bakiyenizi de bu siteden sorgulama imkanınız vardır. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra karşınıza gelen sayfada, sizden kart numaranız istenir. Mersin kartınızda bulunan numarayı ilgili alana girdikten sonra Kart bilgilerimi getir butonuna basmanız yeterlidir. Mersin Kartınızda bulunan bakiyeniz ekranda görünecektir.

  Mersin Kentkart bakiye sorgulama işlemi için tıklayınız.

  m.kentkart.com üzerinden Kent Kart Bakiye Sorgulama Mersin

  m.kentkart.com üzerinden kolayca Mersin Kentkart bakiyenizi görebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp, sisteme sms ile giriş yapmanız gerekir. Kartınızı sisteme kayıt ettikten sonra bakiyenizi görebilirsiniz. Bu site üzerinden bakiye sorgulaması yapmak çok kolaydır ve hızlıdır. Bilgisayarınızdan yada akıllı telefonunuzdan yapabilirsiniz.

  Online kentkart Mersin bakiye sorgulama işlemi için tıklayınız.

  Kart okuma cihazlarına bakarak Kent Kart Bakiye Sorgulama Mersin

  Otobüslere binerken kartınızı okuttuğunuz okuma cihazlarında, kartınızda kalan bakiye yazar. Alt kısma bakarak bakiyenizin güncel halini öğrenebilirsiniz.