İçeriğe geç

Kızılay Kart Sorgulama

  İhtiyaç sahibi ailelere bir çok kurum tarafından sosyal yardım kartları verilmektedir. Kızılay Kartta bu kartlardan biridir. Kızılay Kart ile yardım için başvuran aileler arasından yapılan seçim ile kart almaya hak kazananlara aylık olarak maddi destek sağlanmaktadır. Kızılay Karta yatan para ile kart sahipleri ihtiyaç duydukları temel ihtiyaç ürünlerini satın alabilirler. Bu yardımdan faydalanmak için Kızılayın belirlediğin bazı kriterlere uymak gerekir. Kriterlere uyan vatandaşlara yardım bağlanır ve Kızılay Kartları teslim edilir.

  Kızılay tarafından verilen Kızılay Kart ihtiyacı olan kişilere gıda ve diğer ihtiyaçlarını satın alabilmeleri için verilir. Türk Kızılay’ından yardım almak isteyen ihtiyaç sahibi kişiler başvuru yaparak yardım almak istediklerini belirtirler. Kızılay başvuru formu ve bazı belgeler ister. Bu belgeleri veren kişilerin talepleri ve belgeleri incelenir ve yardım almaya uygun görülen kişilere Kızılay Kart verilir. Kızılay Kart verilen ihtiyaç sahibi kişiler kartlarında bulunan bakiye bitene kadar alışveriş yapabilirler. Belli dönemlerde karta bakiye yüklemesi yapılır. Kart sahipleri istedikleri ihtiyaç malzemelerini satın alabilirler.

  Kızılay Kart Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Kızılay Kart sorgulama işlemi için yapabilecekleriniz aşağıda listelenmiştir:

  • ATM cihazlarından Kızılay Kart Sorgulama
  • Halkbank Şubelerine Giderek Kızılay Kart Sorgulama
  • Müşteri Hizmetleri Hattından Kızılay Kart Sorgulama

  ATM cihazlarından Kızılay Kart Sorgulama

  Kızılay Kart kullanıcıları kartlarında bulunan bakiyelerini Halkbanka ait atm cihazlarından öğrenebilirler. Halkbank atm cihazlarının nerede olduğunu bulmak için sorgulama sayfasını kullanabilirsiniz. Halkbank atm cihazlarına ait sorgulama sayfasına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Halk Bank atm cihazlarını sorgulamak için buraya tıklayınız.

  Halkbank Şubelerine Giderek Kızılay Kart Sorgulama

  Halkbank şubelerinden bu konuda yardım alabilirsiniz. Size en yakın Halk bank şubesine gitmeniz yeterlidir. Halkbank şubelerinin nerede olduğuna dair sorgulama yapmak için internet sayfasında bulunan şube sorgulama sayfasından faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan ilgili sayfaya doğrudan ulaşabilirsiniz.

  Halk Bank şubelerini sorgulamak için buraya tıklayınız.

  Müşteri Hizmetleri Hattından Kızılay Kart Sorgulama

  Halkbank Dialog hattını arayarak Kızılay Kart sorgulama işlemi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Size bu konuda yardımcı olabilirler.

  Halkbank Dialog hattı numarası : 0 850 222 0 400