İçeriğe geç

LC Waikiki Hediye Kartı Süresi

  Lc Waikiki dünya ve Türkiye genelinde hizmet veren sevilen ve tercih edilen bir mağazadır. Giyim ve ev tekstili üzerine hizmet veren markanın ürün yelpazesi oldukça geniştir. Oyuncak ve daha bir çok alanda ürünlerde satmaktadır. Lc Waikiki ürünlerini seven kişiler için güzel bir hediye seçeneği sunmuştur. Lc waikiki hediye kartı ile sevdiklerinize, çalışanlarınıza ve ihtiyaç sahiplerine ihtiyaçlarını kendileri seçerek alma imkanı sunabilirsiniz. Özellikle aileniz ve arkadaşlarınız için güzel bir hediye seçeneğidir. Vereceğiniz hediye kartı ile istedikleri ürünleri seçerek almalarını sağlayabilirsiniz.

  Sosyal açıdan bakıldığında Lc waikiki hediye kartını ihtiyaç sahiplerine vererek onların alamadıkları giyim ürünlerine ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaçlarını seçerek ve severek gidermiş olurlar.  Lc waikiki kasalarından ön ödemeli şekilde alınan Lc waikiki hediye kartı ile alışveriş sırasında istenen ürün seçilebilir. Peşin ödeme yapılırken olduğu gibi ödemenizi yapabilirsiniz.

  LC Waikiki Hediye Kartı Süresi

  LC Waikiki hediye kartını aldıktan sonra bir yıl içinde kullanmanız gerekir. Bir yıl içinde istediğiniz sayıda ve istediğiniz şekilde kullanma imkanınız vardır. Lc Waikiki ürünlerinden size uygun olanları seçerek bakiyeniz dahilinde alışveriş yapabilirsiniz. Lc Waikiki kartınızda bulunan bakiyeniz almak istediğiniz ürünlere yetmiyorsa, kartta bulunan bakiye dışında kalan kısmı nakit yada kredi kartınız yardımı ile ödemeniz gerekir. Kartın kullanım süresi ön ödeme yapılarak alındığında başlar.

  Lc Waikiki Hediye Kartı Kaç Kere Kullanılabilir?

  Lc waikiki hediye kartını içindeki bakiye bitene kadar istediğiniz sayıda kullanabilirsiniz. Bu konuda bir sınır yoktur. Seçtiğiniz ürünler Lc waikiki hediye kartınının içindeki bakiyeyi bitirmediği sürece tekrar gidip alışveriş yapabilirsiniz. Ancak bir kerede bitirirseniz daha sonra tekrar alışveriş yapamazsınız. Kaç kere alışveriş yapabileceğiniz kartınızın bakiyesine bağlı bir durumdur.

  LC Waikiki Hediye Kartını Ne Zaman Kullanabilirim?

  LC Waikiki hediye kartını elinize ulaştıktan sonra istediğiniz her an kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size en yakın Lc waikiki mağazasına gitmektir. İstediğiniz ürünleri seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Size en yakın Lc Waikiki mağazası için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Sayfada bulunduğunuz il ve ilçeyi seçerek sorgulama yapabilirsiniz.

  Size en yakın Lc waikiki mağazası için tıklayınız.