İçeriğe geç

LC Waikiki Hediye Kartı Nedir?

  Lc waikiki Türkiye ve dünyanın bir çok yerinde hizmet veren sevilen ve tercih edilen bir mağazadır. İyi bir marka olarak hizmet sunar. LC waikiki kurumsal hediye kartı hizmeti sunarak hizmet alanına yenisini eklemiştir. Hediye kartı ile sevdiklerinize özel günlerde sürprizler yapabilirsiniz. Özel günlerde çalışanlar, iş ortakları ve sevdiklerini hatta ihtiyaç sahipleri için hediye kartı alarak onların ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı olabilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

  LC Waikiki Hediye Kartı Ne Zaman Kullanılabilir?

  Lc Waikiki hediye kartı yıl boyunca geçerlidir. Alan kişiler bir yıl içinde kartlarındaki bakiyeyi kullanabilirler. Hediye kartını sevdiklerinize özel günlerde, bayramlarda. anneler günü, babalar günü, kadınlar günü, yılbaşı, evlilik yıldönümü, sevgililer günü gibi özel günlerde verebileceğiniz gibi hediye kartı, sosyal yardım kartı, prim ve teşvik olarak verme imkanınız da vardır. Bu tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Lc waikiki hediye kartını alıp istediğiniz amaçla kullanabilirsiniz.

  Lc waikiki hediye kartı ile giyim, çamaşır, ev tekstili gibi ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlerden istediğinizi alabilirsiniz. LC waikiki mağazasında satılan tüm ürünlerden seçme imkanınız vardır.

  LC Waikiki Hediye Kartı Nereden Alınır?

  LC waikiki hediye kartını Lc waikiki mağazalarında bulunan kasalardan satın alabilirsiniz. Ön ödemeli karttır. Seçtiğiniz miktarda bakiye yüklenmiş olarak satın alırsınız. Bu bakiyeyi kullanacak olan kişi istediği kadar alışveriş yaparak kullanabilir. Tek şart bakiyenin yeterli olmasıdır. Bakiye bittiğinde kart kullanılamaz.

  Ayrıca Lc waikiki hediye kartını almak için aşağıdaki iletişim kanallarından bilgi alabilirsiniz.

  E-Posta: [email protected]
  Telefon: 444 4 529

  İletişim formunu doldurarak size dönmelerini sağlayabilirsiniz. Böylece detaylı bilgi alabilirsiniz.

  LC Waikiki iletişim formu için tıklayınız.

  LC Waikiki Hediye Kartı Nerede Kullanılır?

  Lc waikiki hediye kartı tüm Lc waikiki mağazalarında kullanılabilir. Size en yakın Lc waikiki mağazasına giderek istediğiniz ürünleri LC Waikiki Hediye Kartınız ile satın alabilirsiniz. Kartınızın limiti bitene kadar alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz. Kartınızın bakiyesi bittiğinde yetersiz bakiye sebebiyle ürünlerin ücretini nakit olarak ödemeniz gerekir. Size en yakın Lc waikiki mağazasının iletişim bilgilerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  Size en yakın Lc waikiki mağazası için tıklayınız.