İçeriğe geç

Mavi Hediye Kartı Nasıl Alınır?

  Mavi, yaygın adıyla kot, yani denim ürünler satan bir mağazadır. İstanbulda kurulan marka günümüze kadar hizmet vermeye devam etmiştir. Kaliteli ürünleri ile dünya genelinde satılmaya başlanmıştır. ABD, Kanada, Almanya, Hollanda, Avustralya ve Rusya’nın aralarında bulunduğu 35 ülkede 394’ü Mavi Shop olmak üzere satış yapmaktadır. Ünlü modacılar Mavi için koleksiyon hazırlamıştır.  2006 yılında Time Dergisi Mavi’yi Dünyanın en iyi 16 Jeans markası arasında göstermiştir. 2004 yılında Amerikan Cosmogirl Dergisi’nin okurları Mavi’yi “En Seksi Jeans” seçti.

  Mavi başarılı bir jean markasıdır. Mavi mağazalarında sevdiklerinizin alışveriş yaparak mutlu olmasını isterseniz onlara Mavi Hediye kartı satın alabilirsiniz. Bu hediye kartını istediğiniz herkes için alma imkanınız vardır. Çalışanlarınız, ihtiyaç sahipleri, aileniz, akrabalarınız yada değer verdiğiniz kişiler için satın alarak onların istedikleri ürünleri satın almasını sağlayabilirsiniz.

  Mavi Hediye Kartı Satın Alma

  Mavi Hediye Kartı satın almak için online mağazaları, mobil uygulamayı yada mağazaları kullanabilirsiniz. Online mağaza için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Mavi Online Mağaza ile Hediye Kartı Satın Alma

  150 TL, 350 TL,  500 TL tutarında hediye kartı oluşturabilirsiniz. Özel alandan istediğiniz miktarı kendiniz belirleyerek satın almanızda mümkündür. Mesajınızı belirterek hediye kartını satın alabilirsiniz. Hediye kartını elden ulaştırabileceğiniz gibi karşı tarafa mail olarak gönderme imkanınız da vardır.

  Mavi hediye kartı satın alma ekranına ulaşmak için tıklayınız.

  Mavi Mobil Uygulaması ile Hediye Kartı Satın Alma

  Mavi mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek Mavi hediye kartı satın alabilirsiniz. Ayrıca elinde Mavi hediye kartı bulunanlar mobil uygulama üzerinden alışveriş yapabilirler.

  Google Play – Mavi App Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – Mavi App Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Mavi Mağazalarına Giderek Hediye Kartı Satın Alma

  En Yakın Mavi Mağazasını bulabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz il ve ilçeyi seçerek sorgulayarak harita üzerinde ve adres olarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  En Yakın Mavi Mağazası için tıklayınız.

  Mağazada kasa görevlisine başvurarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Mavi Hediye Kartı Kullanım Koşulları

  Mavi hediye kartına ait bazı kullanım koşulları şu şekilde sıralanabilir.

  • Hediye Kartı sadece Türkiye’de geçerlidir. Kart hamili tarafından tüm Mavi mağazalarında ya da www.mavi.com üzerinden kullanılabilir.
  • Kart bedeli mağazalarda ve mavi.com üzerinden ödenebilir.
  • Kart bakiyesi iade edilemez ve nakte çevrilemez.
  • Geçerlilik süresi içinde bakiye bitene kadar istendiği kadar kullanılabilir.
  • Bakiye sorgulaması mağazalardan yada mavi.com üzerinden yapılabilir.
  • Bakiyeyi geçen alışverişlerde fazla kısım kullanıcı tarafından istenen ödeme yöntemiyle ödenebilir.
  • Mağazalarda Hediye Kart ile satın alınan ürünler, mağazalardan satın alınan diğer tüm ürünler gibi genel satın alma şartları ve koşullarına tabidir.
  • Hediye kartı ile satın alınan ürünlerde değişim yapma hakkı vardır.
  • Kart yükleme yapıldıktan sonra bir yıl kullanılabilir.