İçeriğe geç

Mavi Alışveriş Kartı Nasıl Alınır?

  Mavi.com’dan hediye kart satın alabilir miyim?, yada nasıl satın alabilirim diye merak edenler için makalemizi hazırladık. Bu makalede Mavi alışveriş kartını yani hediye kartını nasıl alabileceklerini anlatacağız. Mavi Hediye çeki yani hediye kartı sadece Türkiye’de geçerli olan bir ön ödemeli karttır. Mavi mağazalarında ve online internet sitesinde kullanılabilen bir hediye kartıdır. Ancak havalimanı mağazalarında kullanılamaz. Mavi hediye çekinin kullanımı oldukça pratiktir. Sizde sevdiklerinize Mavi hediye çeki alarak onlara farklı bir hediye deneyimi yaşatabilirsiniz. İşte sizlere Mavi hediye çeki ile ilgili detaylar. Makalemizde bazı detaylara ulaşabilirsiniz. Mavi alışveriş kartı alarak sevdiklerine vermek isteyenler bunu oldukça kolay bir şekilde yapabilirler.

  Mavi Alışveriş Kartı Nasıl Alınır?

  Mavi.com’da hediye kartınızı satın almanız mümkündür. Bunun için online alışveriş sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Online olarak satın almak isteyenler sisteme giriş yaparak hediye kartını sepete eklemek suretiyle satın alabilirler. Bunun dışında birde Mavi mağazalarından satın alma imkanı vardır. Size en yakın Mavi mağazasına giderek hediye kartını alabilirsiniz.

  Mavi hediye çeki, fiziken ibraz edilmek koşuluyla geçerlilik süresi içerisinde yer alan bakiye bitirilene kadar istenen sayıda kullanılabilir. Tek şart bakiyenin bitmemiş olmasıdır. Bakiye bitene kadar alışveriş yapılabilir. Mavi hediye çeki, yükleme tarihinden sonra bir yıl boyunca geçerlidir. Bir yıl sonunda kullanmak mümkün değildir. Eğer kartta bakiye kaldıysa talep etme hakkı yoktur. Bu yüzden bir yıl bitmeden kullanılmalıdır.

  Mavi hediye çeki mavi mağazalarında kullanılabilir. Size en yakın mavi mağazasına giderek hemen alışveriş yapabilirsiniz. Eğer online alışveriş yapmak istiyorsanız buda mümkündür. Mavi’nin resmi internet sitesinde online alışveriş yapmak mümkündür.

  Mavi hediye çeki mavi mağazalarından alınabilir. Size en yakın mavi mağazasına giderek hemen alabilirsiniz.. Eğer online alışveriş yapmak istiyorsanız buda mümkündür. Mavi’nin resmi internet sitesinde almakta mümkündür.

  Mavi hediye çeki almak için buraya tıklayınız.

  Mavi hediye kartı ile ilgili bazı sorular

  Mavi.com dan alınan hediye kartını iade etmek isteyenler bunun mümkün olup olmadığını merak etmektedirler. Bu mümkün değildir. Alınan Mavi hediye kartı iade edilemez. Bir değer soruda alınan hediye kartının kullanım süresidir. Mavi hediye kartının kullanım süresi kart yükleme tarihinden itibaren başlar. Bu tarihten itibaren bir yıl geçerlidir.