İçeriğe geç

Migros Paro Kart Bakiye Sorgulama

  Paro kart anlaşmalı markalarda kullanılan alışveriş kartıdır. Size alışverişlerinizde indirim ve puan kazanma imkanı sunar. Paro kartın geniş bir kullanım ağı vardır. 40’ı aşan marka ile çalışmaktadır. Bu size istediğiniz zaman kullanabileceğiniz kampanya ve indirimlerin fazla olması imkanını sunar. Fazla indirim ve avantaj ile daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Paro Dünyası olarak geçen Paro kart markalarından yapılan her alışverişte kampanya ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bu markaların mağazalarında gsm numaranızı vererek yapılan alışverişlerde puan kazanır ve biriken puanlarınızı istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Puanlar para yerine geçer ve bu mağazalarda ödeme aracı olarak kullanılabilir. Paro kartlar anlaşmalı ve paro üyesi olan markalarda geçerlidir. Ancak şöyle bir durum vardır. Paro kartınızı aldıktan sonra altı ay sadece puan biriktirebilirsiniz. Altı ay sonunda puanlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu ayrıntıdan sonra sizlere Migros mağazalarında kullanmak istediğiniz paro kartın puan bakiyesini nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız.

  Migros Paro Kart Bakiye Sorgulama

  Migros Paro Kart Bakiye Sorgulama işlemi için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Migros Paro Kart Bakiye Sorgulama
  • İnternet Adresinden Migros Paro Kart Bakiye Sorgulama

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Migros Paro Kart Bakiye Sorgulama

  Paro kartına özel olarak kurulan Paro hattını arayarak bilgi alabilirsiniz. Bu hatta ulaşmak için aramanız gereken numara aşağıda verilmiştir.

  Paro Hattı :444 72 76’yı

  Bu hattı arayarak kazandığınız Parapuan miktarını öğrenebilirsiniz.

  İnternet Adresinden Migros Paro Kart Bakiye Sorgulama

  Paro karta özel hazırlanmış olan internet sitesi üzerinden kolayca puan bakiyenizi öğrenebilirsiniz. İzlemeniz gereken adımlar aşağıda verilmiştir.

  • Bunun için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

  www.paro.com.tr

  • Daha sonra “Hesabım” bölümüne gelin.

  Hangi üye iş yerinden ne kadar Paropuan kazanıldığını buradan öğrenebilirsiniz. Migros seçeneğini seçerek Migros Paro Kart bakiye sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Bu işlemlerin dışında Migros kasalarında konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Migros müşteri hizmetleride size yardımcı olabilir.

  Migros müşteri hizmetlerinin numarası şu şekildedir : 0850 200 4000

  Paro Kart’ın Sunduğu Kampanları Nasıl Öğrenebiliriz?

  Paro Kart kampanyalarını resmi internet sitesi üzerinden yada mobil uygulamasından takip edebilirsiniz.

  Paro Kart kampanya sorgulama sayfası için tıklayınız.

  Bu sayfadan markaya göre kampanya sorgulama işlemi yapabilirsiniz.