Migros artık kartlarının adını Migros Money Club Kart olarak değiştirmiştir. Migros kart sayesinde müşteriler bir taraftan özel indirimler kazanıyor, diğer taraftanda puan kazanıyor. Kazanılan puanlar sonraki alışverişlerinde kullanılabiliyor. Bu yüzden müşteriler açısından kazançlı bir seçenek olmaya devam ediyor.

Migros Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Migros kartınızda bulunan bakiye puanların sorgulamasını yapmak için aşağıdaki seçeneklerden size en uygun olanı kullanabilirsiniz.

  • Migros market kasalarında
  • Migros alışveriş fişlerinin üzerinden
  • Migros Kart internet sitesinden bakiye sorgulama
  • Müşteri Hizmetleri Hattını Arayarak Bakiye Sorgulama

Migros Market Kasalarında Migros Kart Bakiye Sorgulama

Migros markette bulunan kasalarda ister işlem öncesi, ister işlem sonrası Migros kart bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Migros Alışveriş Fişlerinin Üzerinden

Migros marketlerde kasalardan alışveriş sonrası alınan fişlerde Migros Kart bakiyeniz yazmaktadır. Alışveriş fişinize bakarak Migros Kart Bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Migros Kart internet sitesinden bakiye sorgulama

Migros kartınızın bakiyesini internet sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adrese girmeniz ve bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Migros Kart Bakiye Sorgulama için tıklayınız.

Ayrıca www.migroskurumsal.com adresine girerek bu sayfadanda sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Hattını Arayarak Bakiye Sorgulama

444 1 044 no’lu müşteri hizmetleri hattını arayarak Migros Kart Bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Migros Kart İle Nasıl Puan Kazanılır?

Migros kart ile puan kazanmak için Migros marketlerden alışveriş yapmanız gerekmektedir. Ayrıca akaryakıt harcamalarından da puan kazanılabilmektedir. Migros belli ürün gruplarında indirimler uygulayarak müşterilerine alışveriş yapmayı daha cazip hale getirmektedir. Migros kartlarını Petrol ofisinde kullanan kişiler Positive kart sistemine dahil ettiklerinde kartlarında puan biriktirebilirler.

Migros Kart Avantajları Nedir?

Migros kartın müşterilerine sunduğu avantajlar şu şekilde sayılabilir:

  • Sadece Migros kart sahiplerinin yararlanabileceği bir çok kampanya ve indirim mevcuttur. Kullanıcılar migros marketten alışveriş yaparak bu indirimlerden rahatlıkla faydalanabilirler.
  • Migros kart kullanıcıları kazandıkları puanları, migros market alışverişlerinde kullanarak ek avantaj kazanmaktadır.
  • Migros’un sunduğu birden fazla kart seçeneği mevcuttur. Bunlardan Pozitif Money club kart sahipleri kazandıkları puanları sadece Migros’ta değil, Petrol ofisinden yapacakları akaryakıt alışverişlerinde kullanabilirler.
  • Kart sahipleri kampanya ve indirimlerden önceden haberdar edilir. Bu sayede sınırlı stok sayısı ile gelen ürünlerden bitmeden önce alabilirler.