İçeriğe geç

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Mng Kargo Türkiye’de hizmet veren kargo firmalarındandır. Kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilen kargo firmaları arasında olmayı başarmıştır. Mng Kargo müşterilerinin ve gönderiyi teslim alacak kişilerin mağdur olmaması için çalışmaktadır. Gönderilerin hızlı ve sağlam bir şekilde ulaşmasını sağlar. Sorun çıkması durumda da hızlı bir şekilde çözüm sunar. Gönderi sahiplerinin bilgi alabilmesi ve sorunlarını iletebilmeleri için çağrı merkezi oluşturmuştur. Çağrı merkezini arayarak her türlü sorunuzu sorabilir, gönderi takibinizi yapabilir, sorun yaşamanız durumunda çözülmesi sağlanabilir.

  Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Mng kargo müşteri hizmetleri telefon numarası aşağıdaki gibidir:

    0(850) 222 06 06

  Bu numarayı arayarak Mng Kargo Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz. Daha sonra iletmek istediklerinizi ileterek hizmet alabilirsiniz.

  Çağrı Merkezini Arayarak Yapabileceğiniz İşlemler

  • Kargo takibi için arayabilir ve kargonuzun son durumunu görebilirsiniz.
  • Kargo teslim etmek için kapıya kargo çağırabilirsiniz.
  • Kargo ile ilgili sorun çıkması durumunda arayarak bilgi verebilirsiniz.
  • Kargonuzun teslim tarihi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
  • Öneri, istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

  Mng Kargonun diğer iletişim bilgileri şu şekildedir:

  Adres : Ayazağa Mah. Azerbaycan Cad. 1B, Bulvar Ofis No:109/B, Kat: 3 Sarıyer/ İSTANBUL
  Telefon : 0(212) 366 55 55
  Fax : 0(212) 366 55 60
  E-Posta : [email protected]

  Adres, telefon, fax ve e-posta yöntemleri ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca semtinizde bulunan Mng kargo şubesine ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan şube adreslerine ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz il ve ilçeye göre sorgulama yaparak şube bilgilerini bulabilirsiniz.

  Mng kargo şubelerine ulaşabilmek için tıklayınız.

  Mng Kargo Çalışma Saatleri Nasıldır?

  MNG kargo çok fazla şubesi olan bir firmadır. Türkiye’nin her yerinde şubesi bulunmaktadır. Ayrıca genel müdürlük gibi merkezleri mevcuttur. Kargonuzun geleceği Mng Kargo şubesinin adresini merak ediyorsanız yada kargo teslim etmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz il ve ilçeye göre sorgulama yapabilirsiniz.

  Mng kargo şubelerine ulaşabilmek için tıklayınız.

  Mng Kargo şubeleri şubeleri hafta içi 08.30 ile 18.00 arası mesai yapar. Cumartesi günleri saat 08.30 ile 14.00 arasında çalışan kargo firması, pazar günleri kapalıdır. Tüm şubeleri pazar günü kapalı olur. Mesai saatleri içinde kargolarınızı alabilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Mng Kargo şubelerine gelerek kargonuzla ilgili her türlü işlemi yapabilirsiniz.