İçeriğe geç

Money Club Kart Kampanyaları 2020

  Money Club kart özel market kampanyası içerisinde Migors’ta yapılacak olan 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL değerinde Money hediye edilmektedir. Bu kampanyaya Bonus Flaş ve Money Club Kart üzerinden katılımda bulunabilirsiniz. Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet, Migros Sanal mağzalarından yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde Money verilmektedir. Kazanılan Money puanlar 16 Ocak 2020 tarihine kadar kullanılmaktadır. Bonus Flaş kullanıcıları mobil uygulamaları üstünden hemen katılım sağlayabilmektedir. Money kazanan müşteriler eğer kullanmaz ise Moneyleri geri alınmaktadır. Sadece Money Bonus ve üye işyerleri kampanya içerisinde dahildir. Kampanya hakkında diğer özellikler ise şu şekildedir;

  • Kampanyada sadece tek ödemeli işlemler Money puan alabilmektedir, taksit yaptırılan ürünler kampanya dahilinde değildir.
  • İade veya iptal işlemi yapıldığı taktirde verilen puanlar geri alınmaktadır ve kredi kartı ekstresine borç olarak yansımaktadır.
  • Garanti BBVA posun’dan geçmeyen işlemler kabul edilmeyecektir, geçmiş yapılan harcamalar kampanya dahilinde değildir.

  İçindekiler

  Money Club Cips ve Paketli Kuruyemiş Kampanyası

  Money Club kart cips ve ambalajlı kuruyemiş kampanyası Ocak 2020’ye kadar geçerli olan bir kampanyadır. Migros, 5M Migors, Migros Jet, Migros Sanal Market mağazalarından yapılacak olan Money özellikleri kartlara 40 TL ve üzeri tutarlarda 10 TL değerinde Money puan hediyesi vermektedir. Kazanılan Money puanlar iki iş günü içerisinde karta yansıtılmaktadır. 30 Haziran 2020’ye kadar puan kullanımında bulunabilirsiniz. Ticari amaçla alınan 15 ve üzeri adette kuruyemiş ve cipslerde kampanya uygulanmamaktadır. Aktif olmayan veya eksik, yanlış bilgi ile açılmış Money kart gurupları kampanyaya dahil değildir. Money karta başvuruda bulunmak isteyen kişiler Money yazıp 5818’e sms göndererek Money Club Kart başvurusunda bulunabilirler.

  Money Bonus Elektronik  Kampanyası

  Money Bonus elektronik aletlerde Ocak 2020’e kadar Migros, 5M Migors, Migorsjet, Migros Sanal Market üzerinden yapılan tek seferlik 1000 TL ve üzeri elektronik alışverişlerde 100 TL indirim vermektedir, kampanyadan yararlanmak için ödeme sırasında Money Bonus kredi kartı ile alışveriş yapılması gerekmektedir, yapılacak olan alışverişlerde en fazla 300 TL indirim verilmektedir, her müşteri sadece 3 defa bu indirimden yararlanabilmektedir. Money Club Kart veya Money Bonus kart kullanan kişiler yapacakları elektronik alışverişlerinden Money puan kazanmaktadır. Kampanya detayları için moneybonus.com.tr adresine girerek kampanyayı inceleyebilirsiniz.

  Money Bonus Alkolsüz İçecek Kampanyası

  Ocak 2020’ye kadar Migros, 5M Migors, Migorsjet, Migors Sanal Market üzerinden yapılacak olan alkolsüz içecek alışverişlerinde tek seferde 15 TL ve üzeri tutarlarda %15 indirim uygulanmaktadır. Money Bonus alkol olmadan içecek kampanyası içerisinde yer alan içecekler ise şu şekildedir;

  • Enerji İçecekleri
  • Kolalı İçecekler
  • Malt İçecekler
  • Şurup
  • Toz İçecekler
  • Su
  • Maden Suları
  • Meyve Suları
  • Buzlu İçecekler

  Kampanya içerisinde taze sıkma meyve suları dahil değildir. Kampanyadan faydalanmak için Money Bonus kart ile alışveriş yapılması gerekmektedir.

  Money Club Kart Yiyecek Kampanyaları

  Money Club kart yiyecek ve içecek kampanyaları Ocak 2020’ye kadar sürmektedir. Migors, 5M Migros, Migors Jet, Migros Sanal market üzerinden yapılacak olan alışverişlerde geçerli olmaktadır. Tek fiş üzerinden 30 TL ve üzeri alışveriş yapan kişiler Command veya Scotch ürünü alması halinde kampanyaya katılım gösterebilmektedir. Kampanyaya katılım için, Çek Kazan mobil uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Alışveriş fişinin kamerayla çekilerek gönderilmesi ile birlikte beş iş günü içerisinde sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Kampanya koşulları uygun olduğu takdirde, sistem Burg King üzerinden ücretsiz Hamburger menüsü vermektedir. Kampanya tek kullanımlıktır, havalimanı ve mobil yemek sitelerinde kullanılmamaktadır. Kampanya reklam amaçlı yapılmaktadır ve yalnızca belirtilen ürünleri karşılamaktadır. Katılımcılar sadece 2 defa başvuruda bulunabilirler. Money Club diğer yiyecek kampanyaları ise şu şekildedir;

  • Knorr Money Kampanyası
  • Milka Money Kampanyası
  • Doğuşçay Çekiliş Kampanyası