İçeriğe geç

Paraf Kart Kampanyaları 2020

  Yeni yıl Paraf kart kampanyası giyim, optik, saat, kozmetik, kuyumcu ve benzeri yılbaşı hediyeleri harcamalarında Paraf poslarından alışveriş yapma şartı ile 120 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL toplamda 120 TL ParafPara vermektedir. Kampanyaya katılmak isteyen kişiler yeni yazıp 3404’e mesaj göndermesi gerekmektedir veya Paraf mobil uygulamaya girerek kampanya başvurusunda bulunması gerekmektedir. Her müşteri kampanyadan tek bir sefer katılabilmektedir. Belirtilen şartlar altında yapılacak olan alışverişlerde 20’şer TL değerinde ParafPuan hediye edilmektedir.

  Paraf altında olan herhangi bir kredi kartı ile yapılması kampanyaya katılmak için yeterlidir. Aynı iş günü içerisinde kampanyaya katılmadan önce yapılan alışverişler kampanya altına alınmaktadır. Katılım yapılırken yollanan sms, bankaya belirtilen sms olması gerekmektedir. Paraf Kart, Parafly, Parafree, Paraf Sanal Kart, ek kartlar üzerinden yapılan alışveriş işlemleri kampanyaya dahildir. HalkCard ve ParafPara ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanya içerisinde yapılan iade ve iptal işlemleri kampanyaya dahil edilmemektedir. Kampanya üzerinden kazanılan ParafParalar başaka bir bankanın kartına geçirilmemektedir. Nakit olarak ParafPara kullanılmamaktadır, kampanyanın son kullanım tarihi 9 Ocak 2020’dir, bu tarihten sonra ParafParalar kullanılamaz.

  Paraf Kart Aker Kampanyası Şartları Nelerdir?

  Paraf ile Aker’den yapılan alışverişlerde %10 ParafPara verilmektedir. Kampanya dahilinde ekstra %5 indirim sağlanmaktadır.  Paraf Kart Aker kampanyası koşulları ise şu şekildedir:

  • 31 Ocak 2020’ye kadar yapılan alışverişlerde ParafPuan verilmektedir.
  • Kampanya kapsamında 300 TL ve üzerinde yapılacak olan alışverişlerde %10 ParafPuan hediye edilmektedir.
  • Kampanya süresince verilen en yüksek ParafPara 50 TL’dir.
  • Kazanılan ParafParalar işlem yapıldıktan bir iş günü sonrasında hesaba yatmaktadır.
  • Üye işyerlerinde yapılan harcamalarda ParafPara kullanımda bulunulabilir.
  • Kazanılan ParafParaların son kullanma tarihi 16 Şubat 2020’dir, bu tarihten sonra verilen ParafParalar geri alınmaktadır.
  • Aker mağazalarından yapılacak olan alışverişlerde %5 indirim uygulanmaktadır, indirim kasada yapılmaktadır ek ekstreler indirime yansımamaktadır.
  • Aker’in resmi web sitesi üzerinde yapılan alışverişlerde kampanya geçerli değildir.

  Paraf Kart Atasay Kampanyası

  Paraf kart Atasay indirim kampanyası 25 Ocak 2020 tarihine kadar geçerli bir kampanyadır. Kampanya içerisinde tek seferde yapılacak olan 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Parafpara ve %5 indirim yapılmaktadır. Kampanyaya katılan kişiler sadece bir defa olmak üzere ParafPara kazanabilmektedir. Paraf kart, Parafly, Paraf Sanal Kart ve ek karlar üzerinden yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahildir. Ticari kartlar kampanyaya dahil edilmemektedir. Yapılan harcamadan bir iş günü sonrası ParafPara hesaba yatırılmaktadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler Paraf poslarından alışveriş yapmaları gerekmektedir. Altın ve benzeri 22 ayar ürünler kampanya dışındadır, ParafPara transferi yapılmamaktadır. Transfer yapan kişilerden ParafParalar geri alınmaktadır. 13 Şubat 2020’ye kadar kullanılmayan ParafParalar geri alınmaktadır.

  Paraf Kart Fenerium Kampanyası

  Fenerium mağazalarından Paraf Kart ile alışveriş yapan kişiler tek seferde 350 TL ve üzeri harcamalarda 50 TL ParafPara kazanmaktadır. Paraf kart Fenerium kampanyası özellikleri ise şu şekildedir;

  • Kampanya süresi içerisinde müşteriler ayda bir kez 50 TL kazanma hakkın sahiptir, maksimum kazanılacak olan ParafPara 100 TL’dir.
  • Kampanya Fenerium internet sitesinde geçerli değildir.
  • Kazanılan Paraflar 13 Ocak 2020 tarihinde geri alınacaktır.

  Paraf Kart Süvari Kampanyası

  Paraf kart Süvari ParafPara kampanyası, Paraf poslarından yapılacak olan alışverişler 350 TL ve üzeri tutarlarda 50 TL ParfPara vermektedir. Kampanya döneminde 50 TL ParafPara verilmektedir. Hak edilen ParafParalar işlem yapıldıktan bir gün sonra harcama yapılan karta yüklenmektedir. Süvari resmi web sitesinden yapılacak olan alışverişler kampanya dahilinde değildir. Parafly, Parafree, Paraf kart,ek kartlar kampanyaya dahildir. Ticari amaçlı kullanılan kartlardan Paraf Paralar geri alınmaktadır. Paraf kart üzerinden yapılacak olan alışverişlerde ek olarak %5 indirim verilmektedir.