Money Club hediye kart bakiye sorgulama işlemi https://hediyemkart.com/Barkod adresinden yapılabilir. Money Club Kart bakiyesini sorgulamak için Migros şubelerine giderek veya ww.migroskurumsal.com adresine girerek, 444 1 044 no’lu numarayı arayarak bakiye sorgulama işleminde bulunabilirsiniz. 1 Money puan 1 TL olarak geçmektedir. Biriken her bir puan para değerindedir fakat nakit olarak para yerine geçmemektedir. Money kullanma işleminin yapılabilmesi için numaraya gönderilen şifreyi kasiyerlere iletmek gerekmektedir. Jet kasalar üzerinden ödeme yapacak olan kişiler Money ödeme seçeneğini kullanması gerekmektedir. Biriken Money puanlar 1 Ocak ile 30 Haziran arasında birikmektedir. Puanların son kullanım tarihleri 30 Hazirandır. Puanlar 1 Temmuzdan itibaren  birikiyor ise kullanılması gereken son tarih 31 Aralıktır. Money puanlarının kullanılabileceği diğer yerler ise şu şekildedir;

 • Migoros Sanal Market uygulaması üzerinden alışveriş yapan kişiler Money’ler ile ödemede bulunabilirler.
 • Her bir Money, 1 TL değerindedir Temmuz ayından itibaren Money biriktiren kişiler 31 Aralık tarihine kadar Money harcaması yapmak zorundadır, Money puanlarını kullanmayan kişiler puanlarını kaybedecektir.
 • MacroCenter üzerinden money puan kullanacak olan kişiler kasiyerlere puan kullanma isteklerini belirmeleri yeterlidir, kartı yanında olmayan müşteriler cep numarası üzerinden puan kullanımında bulunabilirler.
 • Petrol Ofisi üzerinden Money kart kullanan kişiler kartlarını Positive kart sistemine dahil ettikleri takdirde Money ve Positive ortak kartlarına puan biriktirebilir, petrol alışverişlerini kart üzerinden yapabilmektedir.

Money Kartsız Alışveriş Nedir?

Money kart olmadan alışveriş yapmak isteyen kişiler MTS sistemi üzerinden alışveriş yapabilmektedir. Alışveriş yapmak istedikleri sırada cep telefon numaralarını kasiyere belirtmeleri gerekmektedir. Money Club kartsız alışveriş özellikleri ise şu şekildedir;

 • Cep numarasına ek olarak Migros mobil uygulamasına girilerek işlem yapılabilir, mobil uygulaması içerisinde bulunan Money Kimliğim bölümünde istediğiniz numarayı da oluşturabilirsiniz.
 • Money kartı bulunmayan kişiler Money Club bakiye sorgulama işlemi için 530 300 1 300 Migros Whatsapp hattına mesaj atarak bakiye sorgulama işleminde bulunabilirler.
 • Cep telefonu üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler günde en fazla 3 defa alışveriş yapabilmektedir.
 • Kasada kartsız işlemde bulunulduğu takdirde cep telefonu üzerinden gelen şifreyi kasiyere iletmeniz gerekmektedir.

Money Club Hopi Kampanyası Nedir?

Money Club Kart Hopi kampanyası Migros, 5M Migros, Migrosjet, Macrocenterlarda geçerlidir. Hopi uygulamasına sahip olan kişiler üye iş yerlerinde alışveriş yapabilirler ya da e- ticaret siteleri üzerinden biriken puanları ile alışveriş yapabilmektedirler. Money Club Kart kampanyası özellikleri ise şu şekildedir;

 • Hopi üzerinden biriktirilen puanlar paracık olarak sayılmaktadır, her puan 1 TL’ye tekabül etmektedir.
 • Hopi ile yapılan alışverişlerde kazanılan paracıklar, Hopi üye markalarda harcanarak hem puan hemde çeşitli hediye kampanyalarından yararlanmayı sağlamaktadır.

Money Club Petrol Ofisi Kampanyası Şartları Nelerdir?

Money Kart, Money Bonus ve Money özelliği bulunan kartlar ile birlikte Petrol Ofisinden yapılacak olan alışverişlerde, Money puan ve kampanyalar kazanılmaktadır. Bu uygulama için gereken kart Positive Card’tır. Bu kart üzerinden kişiler dilerlerse Migros alışverişlerini veya Petrol Ofisi alışverişlerini yapabilirler. Kart içerisinde Money puanı biriktirebilirler veya ekstra indirim kazanabilirler. Her iki karta sahip olan kişiler dilediği kartı kullanma hakkına sahiptir. Aranan tek şart ise hem Money kartın hemde Positive Card’ın sistem üzerinde kişi üstüne kayıtlı olmasıdır. Money Club Petrol Ofisi kampanyası koşulları ise şu şekildedir;

 • Money, Positive Card’lar Petrol Ofislerinde ve Migoros’ta geçerli kartlardır.
 • Money veya Positive Card ile birlikte Migors, Macrocenter, 5M Migros, Migorosjet, Sanal Migros üzerinden yapacağınız alışverişlerde indirim ve Money puan kazanılmaktadır.
 • Kazanılan puanlar üye iş yerleri üzerinden harcanabilir, kayıtsız olan Money Kart ya da Positive Card’lar sadece indirimden yararlanabilir, puan birikimlerini kullanamazlar.

Money Bonus Kart Alma Şartları Nelerdir?

Money Bonus Kart Garanti Bankası ve Migros’un ortak bir kartıdır. Bu kart ile hem Money Kart’ın verdiği kampanya ve avantajlardan hem de Bonus kredi kartının özelliklerinden faydalanabilirler. Money Bonus kart ile birlikte Migros mağazalarında yapılan harcamalarda hem taksit hemde bonus puan verilmektedir. Money Club Kart ve Money Bonus kredi kartı alınan ürünlerde anında özel indirim ve taksit uygulayarak yapılan alışverişin daha uyguna gelmesini sağlamaktadır. Money Bonus kart alma koşulları ise şu şekildedir;

 • Garanti Bankasına giderek başvuruda bulunabilir veya Migros şubelerine giderek başvuru işlemi yapabilirsiniz.
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve gelir belgesi olan bütün bireyler başvuruda bulunabilmektedir.
 • Money Bonus Kart bütün kredi kartı ödeme noktalarında geçerli bir kart türüdür.
 • Tüm Bonus üye işyerlerinde geçerlidir ve Bonus puan kazandırmaktadır, kazanılan bu Bonus puanlar Migros alışverişinde kullanılabilir.
 • Kişi isterse kart üzerinden nakit avans çekimi yapabilmektedir veya ödeme zamanı gelen vadeyi erteleme imkanına sahiptir.
 • Alışverişte peşin ödeme dahi yapılsa taksit işlemi talebinde bulunabilirsiniz.
 • E- ekstre üzerinden Bonus vermektedir.