İçeriğe geç

Multinet Geçen Marketler Ankara

  Multinet Up firmalara ve şirketlere yemek, yakıt giderleri ve farklı masrafların yönetilmesi amacıyla sunduğu çözümdür. Bu çözüm sayesinde firmaların masrafları azalır ve tasarruf sağlarlar. Multinet şirket giderlerinde kolaylık sağlar. Bunun için 6 farklı kart çözümü vardır. Bu çözümleri şu şekilde sıralamak mümkündür.

  Yemek kartı: 30.000 noktada geçerli olan MultiNet ile çalışanlarınız dilerse restoranlarda dilerse marketlerde yemek ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Ayrıca MultiNet yemek kartı online marketlerde ve paket servislerde de geçerlidir.

  Özellikle pandemi sürecinde evden çalışan, idari izinle evinden çıkmayan ya da sadece market alışverişi için dışarı çıkan birçok MultiNet kullanıcısı kartlarını market alışverişlerinde kullanma kararı almıştır. Bu yüzden Multinet geçen marketleri araştırma gereği duyulmuştur. Ankara ilinde bir çok markette bu kartınızı kullanabilirsiniz. Türkiye’de 30.000 noktada geçerli olan MultiNet Yemek Kartı sadece restoran, kafe ya da büfelerde değil aynı zamanda birçok market ve süpermarkette de gıda alışverişinde kullanılabilmektedir. Multinet kartınız ile Ankara ilinde gıda alışverişi yapabileceğiniz marketleri şöyle sıralayabiliriz:

  Multinet Geçen Marketler Ankara?

  Multinet geçen marketler; Çağrı, Kim, Happy Center, Arden, Yunus, Peynirci Baba, Altunbilekler’dir. Ankara ilinde ise sadece Altunbilekler ve Başgimpa marketlerinden alışveriş yapabilirsiniz.  Aşağıdaki tabloda Türkiye ve Ankara’da bulunan marketleri görebilirsiniz.

  Market Şehir /Bölge
  Happy Center İstanbul
  Çağrı Market İstanbul
  Namlı Hipermarketleri İstanbul
  Oruç Market İstanbul
  Kim Market İstanbul, İzmir
  Peynirci Baba İstanbul, Bursa, Kocaeli
  Onur Group İstanbul, Bursa, Tekirdağ
  Altunbilekler Ankara
  Başgimpa Ankara
  Furpa Market Bursa
  Seyhanlar Bursa
  Ali Pehlivanoğlu İzmir
  Kibaroğlu İzmir
  Pekdemir Çiftliği Ege Bölgesi

  Multinet geçen marketleri görmek için tıklayın. Bu sayfadan Multinet geçen marketleri ve bazı bilgileri bulabilirsiniz.

  Ankara İlinde Multinet Geçen Marketlerin Ayrıntılı Sorgulama Sayfası

  Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Multinet kartınızın türüne göre listeleme yaptırabilirsiniz. Bu sayfadan yeme içme, konaklama, akaryakıt ve hediye kartınızın hangi il, ilçe ve mahallede geçtiğini görebilirsiniz. Ayrıntılı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. Listeleme sonucunda marketin adı ve bulunduğu yerin adresini göreceksiniz. Ayrıca haritada göster seçeneği ile daha net bir şekilde nerede olduğunu görebilirsiniz.

  Ayrıntılı bir şekilde sorgulama yapmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.