Multinet kartın geçtiği marketler arasında Migros yoktur. Bu yüzden tercih edilmeme durumu vardır. Şirket sahipleri ve çalışanlar yaygın olan marketlerde kartlarını kullanabilmek isterler. Multinet ise Migros’ta geçmeyen bir karttır.

Multinet Geçen Marketler?

Pandemi nedeniyle insanlar evde çalışmaya devam ettikleri süre içinde yemek kartlarını market alışverişlerinde kullanmaya başlamışlardır. Bu yüzden kartlarının hangi marketlerde geçtiğini merak etmeye başlamışlardır. Multinet kullanıcıları için aşağıdaki tabloyu paylaşıyoruz. Tabloda Multinet kart geçen marketler ve şehirleri yazmaktadır. Daha ayrıntılı arama ve sorgulama yapmak isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, Multinet’in resmi internet sitesinde bulunan sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

Tabloda öne çıkan birkaç market listelenmiştir.

Market Şehir /Bölge
Happy Center İstanbul
Çağrı Market İstanbul
Namlı Hipermarketleri İstanbul
Oruç Market İstanbul
Kim Market İstanbul, İzmir
Peynirci Baba İstanbul, Bursa, Kocaeli
Onur Group İstanbul, Bursa, Tekirdağ
Altunbilekler Ankara
Başgimpa Ankara
Furpa Market Bursa
Seyhanlar Bursa
Ali Pehlivanoğlu İzmir
Kibaroğlu İzmir
Pekdemir Çiftliği Ege Bölgesi

 

MultiNet Yemek Kartı ile gıda alışverişlerinizi gerçekleştirebileceğiniz market ve süpermarketler yukarıdakilerle sınırlı değildir.

Multinet geçen yerleri görmek için tıklayın.

Multinet geçen marketleri görmek için tıklayın

MultiPetrol ürününüz bulunuyorsa Shell istasyonlarının tümünde geçerlidir. Türkiye genelinde hizmet veren bütün Shell istasyonlarına giderek Multinet kartınızı kullanabilirsiniz. MultiNet yemek kartı ile akaryakıt alımı yapamazsınız.

Multinet kartınız ile ödeme yaparken temassız ödeme kolaylığından faydalanabilirsiniz. Temassız ödeme ile kolay ve hızlı bir ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında Multinet kartınız ile online ödeme yapabilirsiniz. Online ödeme ile internetten alışveriş yapma imkanınız doğar.

Multinet Kart Bakiye Sorgulama

Multinet Kart Bakiyenizi sorgulayabilmek için aşağıdaki yöntemlerden birisini kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden hangisi kolayınıza geliyorsa tercih edebilirsiniz.