İçeriğe geç

Multinet Kart Migros’ta Geçiyor mu?

  Multinet kartın geçtiği marketler arasında Migros yoktur. Bu yüzden tercih edilmeme durumu vardır. Şirket sahipleri ve çalışanlar yaygın olan marketlerde kartlarını kullanabilmek isterler. Multinet ise Migros’ta geçmeyen bir karttır.

  Multinet Geçen Marketler?

  Pandemi nedeniyle insanlar evde çalışmaya devam ettikleri süre içinde yemek kartlarını market alışverişlerinde kullanmaya başlamışlardır. Bu yüzden kartlarının hangi marketlerde geçtiğini merak etmeye başlamışlardır. Multinet kullanıcıları için aşağıdaki tabloyu paylaşıyoruz. Tabloda Multinet kart geçen marketler ve şehirleri yazmaktadır. Daha ayrıntılı arama ve sorgulama yapmak isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, Multinet’in resmi internet sitesinde bulunan sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

  Tabloda öne çıkan birkaç market listelenmiştir.

  Market Şehir /Bölge
  Happy Center İstanbul
  Çağrı Market İstanbul
  Namlı Hipermarketleri İstanbul
  Oruç Market İstanbul
  Kim Market İstanbul, İzmir
  Peynirci Baba İstanbul, Bursa, Kocaeli
  Onur Group İstanbul, Bursa, Tekirdağ
  Altunbilekler Ankara
  Başgimpa Ankara
  Furpa Market Bursa
  Seyhanlar Bursa
  Ali Pehlivanoğlu İzmir
  Kibaroğlu İzmir
  Pekdemir Çiftliği Ege Bölgesi

   

  MultiNet Yemek Kartı ile gıda alışverişlerinizi gerçekleştirebileceğiniz market ve süpermarketler yukarıdakilerle sınırlı değildir.

  Multinet geçen yerleri görmek için tıklayın.

  Multinet geçen marketleri görmek için tıklayın

  MultiPetrol ürününüz bulunuyorsa Shell istasyonlarının tümünde geçerlidir. Türkiye genelinde hizmet veren bütün Shell istasyonlarına giderek Multinet kartınızı kullanabilirsiniz. MultiNet yemek kartı ile akaryakıt alımı yapamazsınız.

  Multinet kartınız ile ödeme yaparken temassız ödeme kolaylığından faydalanabilirsiniz. Temassız ödeme ile kolay ve hızlı bir ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında Multinet kartınız ile online ödeme yapabilirsiniz. Online ödeme ile internetten alışveriş yapma imkanınız doğar.

  Multinet Kart Bakiye Sorgulama

  Multinet Kart Bakiyenizi sorgulayabilmek için aşağıdaki yöntemlerden birisini kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden hangisi kolayınıza geliyorsa tercih edebilirsiniz.