İçeriğe geç

Multinet Geçen Yerler

  Multinet Up firmalara ve şirketlere yemek, yakıt giderleri ve farklı masrafların yönetilmesi amacıyla sunduğu çözümdür. Bu çözüm sayesinde firmaların masrafları azalır ve tasarruf sağlarlar. Multinet şirket giderlerinde kolaylık sağlar. Bunun için 6 farklı kart çözümü vardır. Bu çözümleri şu şekilde sıralamak mümkündür.

  Yemek kartı: 30.000 noktada geçerli olan MultiNet ile çalışanlarınız dilerse restoranlarda dilerse marketlerde yemek ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Ayrıca MultiNet yemek kartı online marketlerde ve paket servislerde de geçerlidir.

  Kurumsal hediye kartı: MultiGift ile çalışanlarınıza dilerseniz kıdem ödülü, doğum hediyesi, evlilik yardımı yapabilirsiniz. Dilerseniz özel günlerde tercih ettiğiniz ayni yardımda erzak kolileri yerine hediye kartı verebilirsiniz. Çalışanlarınız anlaşmalı noktalardan ihtiyacı olan ürünü alabilirler. Ayrıca yılbaşı hediye kartı olarak da yeni yılda tercih edebilirsiniz. MultiGift’i şirketler sadakat programlarında da kullanarak bayi ödüllendirmeleri yapabililer. Belediyeler, vakıflar, şirketler ise sosyal yardım kartı olarak kullanabilirler.

  Yakıt kartı: MultiPetrol ürünlerinden şirketler tarafından en çok tercih edilen çözümdür. Shell taşıt tanıma sistemleridir. Taşıt tanıma sistemini kapsayan akıllı anahtarlık, taşıt tanıma ünitesi ve akıllı halka çözümlerinden birini tercih ederek yakıt kontrolünüzü sağlayarak tasarruf elde edebilirsiniz.

  Multinet Geçen Yerler Nereler?

  Multinet Up bünyesindeki ürünler ile yemek kartı ile 50.000, hediye kartı 20.000 anlaşmalı noktada bulunur. Geçen noktalar MultiNet yemek kartı ve MultiGift hediye kartı çözümlerini kapsar. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Multinet geçen yerleri kolayca görebilirsiniz. Oldukça geniş bir kullanıcı ağı ve üye işyeri ağı mevcuttur. Bu sayede nerede kullanılacağı konusunda sorun yaşamazsınız.

  Multinet geçen yerleri görmek için tıklayın.

  Multinet Geçen Marketler Nereler?

  Multinet geçen marketleri sıralamamız gerekirse; Çağrı, Kim, Happy Center, Arden, Yunus, Peynirci Baba, Altunbilekler gibi marketleri listeyelebiliriz. Ayrıntılı liste için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Türkiye’de ki bütün illerde, bir çok markette kullanma imkanınız vardır. Bu yüzden sizin için doğru tercih Multinet karttır.

  Multinet geçen marketleri görmek için tıklayın

  Multinet Kart Geçen Benzin İstasyonları Nereler?

  MultiPetrol ürününüz bulunuyorsa Shell istasyonlarının tümünde geçerlidir. Türkiye genelinde hizmet veren bütün Shell istasyonlarına giderek Multinet kartınızı kullanabilirsiniz. MultiNet yemek kartı ile akaryakıt alımı yapamazsınız.