İçeriğe geç

Multinet Temassız ve Mobil Ödeme Özelliği

  Multinet yemek kartı kullanıcıları bazı özellikleri kullanarak daha avantajlı olabilir. Temassız ödeme özelliği ve mobil ödeme özellikleri bu kartta toplanmıştır. Bu sayede ödeme işlemlerinizi oldukça kolay, hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

  Aşağıda Multinet kartın sahip olduğu temassız ödeme ve mobil ödeme özellikleri ile farklı birkaç özelliğe daha yer verdik.

  Multinet Temassız ve Mobil Ödeme Özelliği Nedir?

  Multinet Up yemek kartının sahip olduğu özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  Multinet Mobil Ödeme Özelliği

  Bu ödeme özelliğinde, kart kullanıcısı olan şirket personelleri avantajlı, teknolojik ve pratik bir şekilde ödeme yapabilmektedirler. Bu yöntemde karekod okutarak ödeme yapabilirsiniz. Kartınızın yanınızda olmasına gerek kalmadan mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz ve kartınızı tanımlamanız yeterlidir. Ödeme yaparken ise, MultiPay mobil uygulamasını açarak, ödeme yap seçeneğine tıklamanız yeterlidir.

  Multinet Temassız Ödeme Özelliği

  Anlaşmalı restoranlarda ve marketlerde alışveriş yaptıktan sonra temassız ödeme özelliği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz. Temassız ödeme seçeneği ile kartınızı kendiniz aygıta okutarak, hijyenik bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Özellikle pandemi sürecinde oldukça mantıklı bir ödeme şeklidir.

  Harcadıkça Kazandıran Kart

  MultiPay’in size yaptığı önerilerden faydalanabilir, bu sayede de hem yeni restoranlar keşfedebilir hem de gittiğiniz noktalarda “bugün buradayım” diyerek TatlıPara kazanabilirsiniz.

  Bireysel Bakiye Yükleyebilme

  Multinet yemek kartınızın bakiyesi bittiği zaman, isterseniz kendiniz yemek kartınıza bireysel olarak yükleme gerçekleştirebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu özellik sayesinde kartınızı istediğiniz sürece kullanma imkanı doğar.

  Entegre Kart

  Tek bir kart ile hem yemek ödemelerinizi yapabilir, hem misafir ağırlayabilir, konaklama, teşvik ve prim haklarınızdan faydalanabilirsiniz. Bütün bunları tek bir kart ile yaparak, fazla kart kullanmanın önüne geçebilirsiniz. Kart kalabalığı olmadan daha pratik bir kullanım sağlamış olursunuz.

  Online Bakiye Takibi

  Multinet kartınız üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz ödemeleri MultiPay uygulaması içerisinde veya multinet.com.tr adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

  Kayıp Çalıntı Durumu İçin Özel Önlem

  Kayıp veya çalıntı durumuyla karşı karşıya olduğunuzu Multinet’e bildirdiğiniz anda Multinet kartınız bloke edilir ve içerisinde bulunan bakiyeniz yeni kartınıza aktarılır. Böylece maddi kayıp yaşamanız da engellenir.