İçeriğe geç

Multinet Kart İle İnternetten Alışveriş Yapılır mı?

  Multinet kart ile çalışanlarına yemek ödeneklerini kullandırmak isteyen işverenler Multinetin internet sayfası üzerinden başvuruda bulunarak bu hizmetten faydalanabilirler. Kurumsal başvuruda bulunmak isteyen kişiler, internet sayfasında bulunan başvuru formuna girerek; ad soyadı, telefon numarası, e-posta adresi, firma adı ve kullanmak istediği ürün bilgilerini girerek başvurularını tamamlayabilirler. Daha sonra kendilerine konuşla ilgili dönüş sağlanır.

  Aşağıdaki adresten multinet kart ile alışveriş yapabilirsiniz;

  Multinet Kart Nerede, Ne İçin Kullanılır?

  Multinet kart işverenler tarafından çalışanlarına verilir. Kart çeşidine göre sağlanan hizmetler şu şekildedir:

  • Yemek kartı hizmeti : İşverene %100 vergi avantajı çalışanlara ise %25’e varan tatlı para kazanma imkanı sunmaktadır.
  • Akaryakıt çözümü: MultiPetrol taşıt taşıma sistemi ile akaryakıt kullanımında her depoda %3 avantaj sağlamaktadır.
  • Hediye kartı: MultiGift, çalışanlara yardım veya hediye vermek isteyen işverenler tarafından kullanılmaktadır. Bu kart işverenlere vergi avantajı sağlamaktadır.
  • Kurumsal seyahat kartı: MultiTravel iş gezilerinde ihtiyaç duyulacak uçak bileti, otel, rezervasyon gibi seçenekleri tek bir ortamda sunmaktadır.

  Pandemi nedeniyle evlerden çıkamayınca online alışveriş büyük önem kazandı. Evden çıkmadan market alışverişini yapmak isteyen Multinet kullanıcıları online olarak alışveriş yapıp yapamayacaklarını merak etmeye başladılar. Multinet bu duruma pratik bir çözüm getirdi. Multinet yemek kartı ile online yemek siparişi ve market alışverişi yapılabiliyor.  Kolay ve pratik bir şekilde internetten market alışverişinizi yapabilirsiniz.

  Multinet Online Ödeme Nasıl Yapılır?

  Multinet ile internet üzerinden market alışverişi yapmak çok kolaydır. Online alışveriş Multinet kullanıcılarının hayatını kolaylaştırma için geliştirilmiştir. Online alışveriş alışkanlıklarınızdan vazgeçmeden en pratik şekilde online alışverişinizi yapabilirsiniz. Multinet kartınız ile online alışverişinizi nasıl yapacağınızı aşağıdaki adımları takip ederek görebilirsiniz.

  • MultiNet yemek kartının online alışverişte geçerli olduğu web sitelerine giriş yapın,
  • Ürünleri sepetinize ekleyin,
  • Ödeme sayfasında karşınıza çıkacak olan MultiNet seçeneğini tıklayın,
  • MultiNet kart üzerinde bulunan kart numarasını girin,
  • Arka yüzde bulunan CVV kodunu yazın,
  • Eğer kartınızda CVV kodu yoksa, MultiPay uygulamamıza kaydettiğiniz telefon numaranızın son 3 rakamını girin,
  • Telefonunuza SMS ile gelen onay kodu işlemini gerçekleştirin.

  Multinet kartınız ile alışveriş yaparken temassız ve kartsız alışveriş imkanlarından faydalanabilirsiniz. Mağazalarda Multipay uygulaması yardımıyla kartınız yanınızda olmadan ödeme yapabilirsiniz. MultiPay ile kartınız yanınızda olmadan mobil uygulama üzerinden karekod ile ödemenizi yapabilirsiniz.