İçeriğe geç

Otobüsüm Nerede İzmir

  Otobüsüm nerede uygulaması akıllı ulaşım kartları kullanıma girdikten sonra devreye giren ve şehir içi toplu taşıma araçlarının kullanımını oldukça kolaylaştıran bir sistemdir. Yolculuk yapmak isteyen kişiler durakta beklerken binmek istedikleri otobüsün nerede olduğunu ve yaklaşık kaç dakikada bekledikleri durakta olacağını bu uygulama ile görebilirler. Bu işlemi yapmak çok kolaydır. Otobüsüm nerede sorgulaması yapmak için mobil uygulama yada internet sitesi üzerinden online işlemlere girme işlemi yapmanız gerekir. En pratik olan mobil uygulamadır. İki yönteme ait detaylar için makalemizden faydalanabilirsiniz.

  Mobil Uygulama ile İzmir Otobüsüm Nerede Sorgulama

  İki farklı uygulama kullanarak İzmir ilinde bulunan otobüslerin nerede olduğunu ve yaklaşık kaç dakika sonra durağa varacağını görebilirsiniz. Bu iki uygulamadan istediğinizi önce akıllı telefonunuza indirmeniz gerekir. Daha sonra uygulama içinde bulunan Otobüsüm Nerede sorgulama kısmından bulunduğunuz durağın numarasını girip gelen otobüs hatlarına bakarak beklediğiniz otobüsün nerede olduğunu görebilirsiniz.

  Eshot Mobil Uygulaması ile Otobüsüm Nerede?

  Eshot Mobil uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Telefonunuzun işletim sistemine göre hangi uygulama mağazası uygunsa onu indirmeniz gerekir. Android ise Play Store, IOS ise App Store seçilmelidir.

  App Store – Eshot mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Play Store – Eshot mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  İzmir Büyük Şehir Belediyesi Mobil Uygulaması ile Otobüsüm Nerede?

  İzmir Büyük Şehir Belediyesine ait olan mobil uygulama ile İzmir ilinde faaliyet gösteren şehir içi otobüslerin bilgisine ulaşabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra yaklaşan otobüsler kısmından bilgi alabilirsiniz. İzmir Büyük Şehir Belediyesi mobil uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Telefonunuzun işletim sistemine göre hangi uygulama mağazası uygunsa onu indirmeniz gerekir. Android ise Play Store, IOS ise App Store seçilmelidir.

  Google Play – İzmir Büyük Şehir Belediyesi mobil uygulaması için tıklayınız.

  Apple – İzmir Büyük Şehir Belediyesi mobil uygulaması için tıklayınız.

  Windows Phone – İzmir Büyük Şehir Belediyesi mobil uygulaması için tıklayınız.

  İnternet Sitesi Üzerinden İzmir Otobüsüm Nerede Sorgulama

  Eshot’a ait resmi internet sitesinden bu konuda bilgi alabilirsiniz. Otobüsüm Nerede sayfası mevcuttur. Bu sayfadan istediğiniz hattı seçerek bilgi alabilirsiniz.

  Eshot Otobüsüm Nerede sayfası için tıklayınız.