İçeriğe geç

Play Kart Kampanyaları 2020

  Play Kart kampanyası ile restoran harcamalarınızda anında puan kazanırsınız. Bu Play Kart kampanyalarından faydalanmak için karta başvuru yapmanız yeterli olur. Kart, gençlere olur mu olur dedirten kredi kartı söylemi ile fırsatlar hakkında adından söz ettirmektedir. Hem yeme içme, hem alışveriş, hem de güzellik gibi çeşitli alanlarda kartı kullanarak avantajlı çıkarsınız.

  Play Kart Kullanıcıları Yeni Yıla Özel Restoranlarda Yapacakları Harcamalarda 50 TL Puan Kazanıyor

  Play Kart ile restoran harcamasında 50 TL puan kazanmak istemez misiniz? Bunun için tek seferde 100 TL ve üzeri değerde harcama yapılması yeterli olur. Kampanyaya katılmak isteyen kişiler mutlaka telefonlarına indirmiş olmaları gerekmektedir.

  Play Kart Bankacılık Kampanyaları Nelerdir?

  Play Kart bankacılık kampanyaları 18 ile 24 yaş arasında olan gençleri bekliyor. Kart sahiplerinin hesap işletim ücreti ödemeleri gerekmiyor. Ayrıca hesaba gönderilen havalelerden (döviz havaleleri de dahil olmak üzere) ücret temin edilmeyecektir. Düzenli harçlık sistemi sayesinde her zaman cebinizde paranız olur. Hiçbir zaman planlarınızı iptal etmek zorunda kalmazsınız. Hesabınızda bulunan para azaldığı zaman, velinizin hesabınızdan sizin hesabınıza para aktarımı gerçekleşir. Ayrıca kart kullanarak telefon faturası, harç ödemesi ve kira ödemesi gerçekleşebilir.

  Play Kart Kullanarak Cep Telefonuna TL Yükleyenler Kazanıyor!

  Play Kart ile cep telefonuna TL yükleyen kişiler yüklemelerine karşılık bedava TL’ler kazanıyorlar. Kart ile hem Turkcell, hem Turk Telekom hem de Vodafone ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz. TL yüklemek için bayilere gitme devri sona erdi. Play kart sahipleri eğer başka bankacılık paketine üye olurlarsa, bu durumda play bankacılık fırsatlarından faydalanmaları mümkün değildir. Geç EFT işlemi yapılması halinde, herhangi bir ücret muafiyeti uygulanmaz.

  Play TL Kart Hesap Bakiyesi Nasıl Öğrenilir?

  Play TL Kart hesap bakiyesi öğrenme için yalnızca bir tane SMS atılması yeterli olur. İşlemin mutlaka bankaya kayıtlı olan cep telefonundan yapılması gerekir. Büyük harfler ile mesaj kısmına BK Hesap yazın. Boşluk bıraktıktan sonra sorgulamak istediğni kartın son 4 hanesini yazın. Ardından mesajı 4440’a gönderin. Mesaj ücretsiz gönderileektir. Karta bağlı ola ana hesap bilgileri en kısa sürede telefonunuza gönderilir. Akıllı asistan talimatı vererek bu ve diğer işlemleri sandığınızdan bile daha kolay gerçekleştirmek mümkün olur.

  Play TL Kart Kullanarak ATM’lerden Hangi İşlemler Yapılabilir?

  Play TL Kart ile ATM’ler Üzerinden yapılabilecek işlemler başında para çekme gelir. Günün hangi saati olduğu fark etmeksizin para çekebilirsiniz. Aynı zamanda para yatırabilir, bakiye bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz, hesaplarınız arasında başkasının hesabına havale yapabilirisniz. Ayrıca faturalarınızı ödemek için de Play Kart kullanabilirsiniz. Otomatik talimat vermeniz halinde, faturalarınız bir gün bile gecikmez. Bu sayede gecikme faizi ödeme derdinden kurtulursunuz. Fatura takip etme gibi bir derdiniz olmaz. Ayrıca otomatik talimat vermek ve bu faydalardan yararlanmak için ek ücret ödenmesi de gerekmez.

  Play TL Kart ile Dünyayı Keşfedin!

  Play TL Kart ile Dünya keşfi kulağa harika gelmiyor mu? Bunu yapmak için 24 yaşından küçük ve öğrenci olmanız gerekir. Eğer sinemada film izlemekten hoşlanırsanız, macera, müzik ve dışarıda eğlenmek size göre ise mutlaka bu karta bir şans vermelisiniz. Kartı kullanarak vadesiz hesaptan para çekebilirsiniz. Ayrıca alışveriş yapabilir ve bankacılık işlemlerinizin heen hepsini halledebilirsiniz. Kart yurt dışında da kullanıma açıktır. Yurt dışında kullanım yapmak için Maestro amblemli iş yerlerinin aranması gerekir. Bu kartı kullanarak yapacağınız işlemlerin tümünden puan kazanma ayrıcalığını da elde edersiniz.