İçeriğe geç

Paye Yemek Kartına Nasıl Başvurulur?

  Paye kart, PTT A.Ş, Belbim A.Ş, ve Turkcell A.Ş’nin ortaklığıyla kurulan ve ana şirket olarak da Sofra Kurumsal ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş adıyla kurumlar için finansal çözümler sektörüne adım atan bir kuruluştur. Türk ve çok ortaklıklı bir kuruluştur. Paye kart ile şirket personellerinizin yemek ihtiyaçlarını en avantajlı şekilde karşılayabilirsiniz. Üstelik bununla birlikte vergi avantajından faydalanabilirsiniz.

  Paye yemek kartı, Türkiye’de çıkarılan ilk yerli yemek kartıdır. Paye yemek kartı ortak girişim sonunda %100 olarak yerli sermaye ile kurulmuştur. Ayrıca bu kartın yemek kartı olma özelliğinin haricinde bir de İstanbulKart olma özelliği bulunmaktadır. Bu da kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamasına neden olmuştur.

  Paye Kartın Özellikleri Nelerdir?

  Türkiye’de çıkarılan ilk yemek kartı olan Paye yemek kartının, yemek kartı olma özelliğinin dışında bir de İstanbulKart olma özelliği bulunmaktadır. Paye kart henüz mobil uygulamasını hizmete sokmamıştır. Ancak kısa sürede güzel bir mobil uygulama ile hizmet vermeye devam edecektir.

  Paye yemek kartı, 81 ilde Paye karta üye olan  iş yerlerinde geçmektedir. Paye kartın ayrıcalıklı olan dünyasına katılan kişiler/kurumlar ev yemekleri yapan firmalardan, lüks restoranlardan, fast food zincirlerinden, büfelerden, pastanelerden, marketler ve süpermarketler gibi daha birçok yerden harcamalarını gerçekleştirebilirler. Paye kart kullanıcıları zorluk yaşamadan kartlarındaki bakiyeyi kullanabilirler. Ödemelerini bu kart ile yapabilirler. Paye kartın geçtiği yerleri merak ediyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

  Paye kartın detaylı bir şekilde geçtiği yerleri öğrenmek için tıklayabilirsiniz.

  Paye Yemek Kartına Nasıl Başvurulur?

  Firmanız için Paye Yemek Kartın en uygun kart olup olmadığını merak ediyor ve araştırma yapmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak hem bilgi alıp, hem de başvurunuzu yapabilirsiniz.

  Paye Yemek Kartı başvurusu için tıklayınız.

  Bağlantıya tıkladıktan sonra size uygun kartı bulabilirsiniz.

  Eğer seçiminizi Paye Karttan yana yaptıysanız ve Paye Kart için başvurmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

  Paye Kart başvuru formu için tıklayınız.

  Formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurmanız gerekmektedir. Sonrasında da en kısa süre içinde Paye Kart yetkilileri sizinle iletişime geçilecek ve yemek kartı talebiniz alınacaktır.