İçeriğe geç

Positive Card Puan Sorgulama

  Puan kazanmak için kartınızı aktif etmeniz gerekir. Bunun için; mobil uygulamayı indirdikten sonra plakanızı kaydetmeniz gerekir. Bir kere kaydetmeniz yeterlidir. Sonra istasyon marketlerinden bulunan sadakat poslarına mobil uygulamayı doğrulamanız gerekir. Doğrulama işleminden sonra Positive Cardınızı mobil uygulama, sms kanalı yada internet sitesinden aktif etmelisiniz. Aktif ettikten sonra puan kazanmaya başlayabilirsiniz. Aktif ettikten sonra her yakıt alımınızda puanlarınız otomatik olarak kartınıza yüklenir. Positive kartı kaybetmeniz durumunda yada yanınızda olmaması durumunda istasyon görevlisinden yardım alabilirsiniz. Yapacağınız harcamanın kartınıza yansımasını sağlayacaktır.

  Positive Cardınızın kullandıktan sonra kazandığınız puanlarınız en geç 24 saat içinde hesabınıza yüklenir. Puanlarınızın ne kadar olduğunu görmek için makalemizde anlattığımız yöntemleri kullanabilirsiniz.

  Positive Card Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Petrol Ofisine ait Positive Card kullanıcıları kartlarında biriken puanları görebilmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirler.

  • Petrol Ofisi Mobil Uygulaması Üzerinden Positive Card Puan Sorgulama
  • POS Terminallerinden Positive Card Puan Sorgulama
  • Online İşlemler Üzerinden Positive Card Puan Sorgulama
  • Çağrı Merkezinden Positive Card Puan Sorgulama

  Petrol Ofisi Mobil Uygulaması Üzerinden Positive Card Puan Sorgulama

  Petrol Ofisi mobil uygulamasını akıllı cihazınıza indirdikten sonra Hesabım alanından puanlarınızı sorgulayabilirsiniz. Bunun için mobil uygulamayı akıllı cihazınıza indirmelisiniz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak Petrol Ofisi mobil uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  App Store – Petrol Ofisi Mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  Play Store – Petrol Ofisi Mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  POS Terminallerinden Positive Card Puan Sorgulama

  Petrol Ofisi istasyon marketlerinde yer alan POS terminalleri üzerinden kartınızı okutarak puanlarınızı görmeniz mümkündür.

  Online İşlemler Üzerinden Positive Card Puan Sorgulama

  Petrol ofisinin resmi internet sitesinde bulunan Online İşlemler alanına kullanıcı girişi yaparak Positive Card puan sorgulaması yapabilirsiniz. Gsm numaranız ile sisteme girerek Positive Cardınızla ilgili bilgilere göz atabilirsiniz. Petrol Ofisinin internet sitesi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Petrol Ofisi internet sitesi için buraya tıklayınız.

  Positive Card panel girişi için buraya tıklayınız.

  Çağrı Merkezinden Positive Card Puan Sorgulama

  Petrol Ofisinin çağrı merkezini arayarak kazandığınız puanlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Çağrı merkezi numarası : 0800 211 02 29 veya 0555 675 55 55