İçeriğe geç

One Card Bakiye Sorgulama

  Beymen Özel Müşteri Programı kapsamında hazırlanan The One Card alışverişlerde kullanılmak üzere hizmete sunulmuştur. Beymen, Butikler ve beymen.com internet sitesinden alışveriş yapma imkanı  vardır. The one card sahiplerine ayrıcalıklar sunulur. Alışverişlerden puan kazanılır. The one cardın statüsüne göre puanların oranları değişir. Belirlenen oranlarda puanlar kazanılır. Alışveriş yapıldıkça kazandıran bir karttır. Kazanılan puanlar ile sonraki alışverişlerde daha hesaplı alışverişler yapılır. Ödemede puanlar kullanılır.  Beymen One Card sahiplerine özel olarak değerli puan kampanyaları düzenler. Böylece puanlar daha değerli hale gelir. The One card özel işbirlikleri sayesinde otel, spa ve restoranlarda ve daha bir ço sektörde sunulan ayrıcalıkları kullanabilirsiniz. The One Card kullandıkça statünüz artar. Statü arttıkça kazanılan puanlar daha değerli olur. Daha fazla ayrıcalığın kapısı sizlere açılır.

  One Card Bakiye Sorgulama

  The One Card içinde bulunan puan bakiyesini sorgulamak için Beymen mağazalarında bulunan kasalardan faydalanabilirsiniz. Kasa görevlisi size kartınızda bulunan bakiye ile ilgili bilgi verebilir. Ödeme sırasında da puanla ödeme yapmak istediğinizi söylemeniz durumunda The one card içinde bulunan puan miktarını görebilirsiniz. Bu konuda kullanılabilecek bir diğer yöntemde müşteri hizmetleri hattıdır. Müşteri ilişkileri hattını arayarak bu konuda bilgi istenebilir.

  Beymen Özel Müşteri İlişkileri Hattı :  444 4 700

  One Card Nasıl Kullanılır?

  The One Card ile yapılan sezon alışverişleriden puan kazanılır. Ancak bu alışverişlerin ilk fiyatlar üzerinden yapılması gerekir. Kazanılan puanlar statünüze göre belirlenir.

  • WHITE
  • BEIGE
  • GOLD
  • PLATINUM
  • VIP

  Bu statülere alışveriş yaptıkça ve puan kazandıkça ulaşılır. Uygulanan güncel indirim oranları için buraya tıklayabilirsiniz. 

  Mobil uygulama yada internet sitesi üzerinden almak istediğiniz ürünleri seçtikten sonra The One Card kullanımı için önce kredi kartı bilgileriniz girilir. Sonra The One Card içinde bulunan puanlar çekilir. Kalan ödeme miktarı için kredi kartınızdan ödeme alınır.

  Beymen mağazalarında ise kasa görevlisi The One Card kullanımı ile ilgili size yardımcı olur.  Sistem aynı şekilde işler. Önce kartta biriken puanlar çekilir. Sonra kalan kısım için ödeme alınır. Yapılan alışverişlerden sonra kazanılan puanlar ödeme sonrası karta yüklenir.