İçeriğe geç

PTT Cell Bakiye Sorgulama

  PTT Türkiye’de uzun yıllardır hizmet veren köklü bir kurumdur. İlk kurulduğunda posta, telgraf, telefon hizmetlerini bünyesinde barındıran PTT, bir süre sonra telefon hizmetini bırakmıştır. Uzun zaman sadece posta, banka ve lojistik alanlarında hizmet veren PTT, bir süredir Pttcell markası adı altında mobil iletişim hizmeti sunmaya başlamıştır. Diğer hizmet alanlarında olduğu gibi mobil iletişim alanında da insan odaklı hizmet anlayışıyla kaliteli ve hesaplı mobil çözümler sunmaya devam etmektedir.

  PTT Cell Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  PTTCell kullanıcıları olarak istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her an ücretsiz olarak bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

  • 123# ile tuşlayarak PTT Cell Bakiye Sorgulama
  • 9333’ü arayarak PTT Cell Bakiye Sorgulama
  • pttcell.com.tr internet sayfası üzerinden PTT Cell Bakiye Sorgulama

  123# ile tuşlayarak PTT Cell Bakiye Sorgulama

  PTTCell faturasız hattınızdaki TL bakiyenizi öğrenmek istiyorsanız, telefonunuzun tuşlama ekranında *123#’yi tuşlayarak arama yapmanız yeterlidir. Talebiniz sisteme iletildikten sonra mesaj olarak bakiye bilginizi öğrenebilirsiniz.

  9333’ü arayarak PTT Cell Bakiye Sorgulama

  PTTCell faturasız hattınızdaki bakiyenizi öğrenmek için 9333’ü aramanız yeterlidir. Arama yaptıktan sonra hattınızda var olan bakiye miktarınız sesli yanıt sistemi tarafından size anons edilir.

  pttcell.com.tr internet sayfası üzerinden PTT Cell Bakiye Sorgulama

  PTTCell bakiyenizi sorgulamak için pttcell.com.tr internet sayfasını kullanabilirsiniz. Bunun için pttcell.com.tr adresine girip online işlemler menüsüne tıklayın. Telefon numaranız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra online işlemler sisteminden PTTCell bakiyenizi kolayca sorgulayabilirsiniz.

  Şifrenizi bilmiyorsanız telefonunuzdan *952# yazıp arama tuşuna basarak şifrenizi ücretsiz olarak anında öğrenebilirsiniz.

  Online işlemler sayfasına giriş için tıklayınız.

  Nasıl PTTCell’li Olunur?

  PTTCell kullanmaya karar verdiyseniz yeni başvuru yapmanız gerekir. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir.

  • Kimliğiniz ile birlikte size en yakın PTT merkezine gidin.
  • PTT merkezinde sizin için en uygun olan tarifeyi seçerek başvurunuzu yapın. Size en uygun tarifeyi seçebilmek için pttcell.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
  • Başvuru işleminiz bittikten sonra görevli size sim kartınızı verecektir. Sim kartınızı teslim alın.
  • Bilgileriniz başvuruyu alan görevli tarafından sisteme girildikten sonra PTTCell hattınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Pttcell başvurusu yaptım, hattım ne kadar sürede aktif olur?

  Yeni hat aldığınızda açılma süresi 24 saat içinde gerçekleşmektedir. Numara taşıma işlemleri nde 4-6 gün içerisinde yapılmaktadır.

  PTTCell Satış Noktaları için tıklayınız.