İçeriğe geç

PTTCell Müşteri Hizmetleri

  PTTCell Nedir?

  PTT Türkiye’de uzun yıllardır hizmet veren köklü bir kurumdur. Posta, banka ve lojistik alanlarında hizmet veren PTT, bir süredir Pttcell markası adı altında mobil iletişim hizmeti sunmaya başlamıştır. Diğer hizmet alanlarında olduğu gibi mobil iletişim alanında da insan odaklı hizmet anlayışıyla kaliteli ve hesaplı mobil çözümler sunmaya devam etmektedir.

  PTTCell Müşteri Hizmetleri Nedir? Ne Hizmet Verir?

  PTTCell müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibinden dolayı kullanıcılarına müşteri hizmetleri hizmeti vermektedir. Müşteri yoğunluğu fazla olduğu için bağlanma sırasında bekleme durumu söz konusu olabilir ancak sonunda aradığınız hizmete mutlaka ulaşırsınız. Arayan kullanıcıların yoğunluğuna göre bekleme süreniz olacaktır. Sıranız geldiğinde müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz. Sorun ve şikayetlerinizi müşteri temsilcisine anlatmanız durumunda sizinle yakından ilgilenerek gerekli olan işlemleri yapacaktır. PTTCell müşteri hizmetlerini aşağıdaki hizmetleri almak için arayabilirsiniz :

  • PTTCell hat iptali
  • Hat aboneliği başlatma
  • Tarife değişikliği yada tarifeler hakkında bilgi alma
  • PTTCell bakiye yükleme sorunu yada bilgi alma
  • PTTCell bakiye sorgulama
  • Şikayet yada bilgi alma durumları

  Bunların dışında merak ettiğiniz pek çok şey hakkında bilgi alabilir. Soru, sorun, öneri yada şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Müşteri temsilcileri size mutlaka yardım edecektir.

  PTTCell Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

  PTTCell Çağrı Merkezi Numarası : 444 67 88