İçeriğe geç

Tekkart Alışveriş Kartı Bakiye Sorgulama

  “Her alışverişe Tekkart” sloganı ve misyonuyla kurulan TEKKART A.Ş sektörler ile kurduğu işbirliği ile günlük alışverişlerde kullanılabilecek ve kazanç sağlanabilecek kartları hizmete koymuştur. Kurduğu sistem ile KOBİ’ler için müşteri sadakati ve ciro artışını hedeflemiştir. Bu hedefini sadece Türkiye’de değil, bütün dünyada hizmete sokmayı istemektedir. Kolay ve dinamik bir alışveriş kartıdır. Tekkart ile üye işyerlerinden kolayca alışveriş yapabilir, kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Üye işyeri yada girişimci olarak daha fazla kazanabilir, müşteri çekerek işletmenizi büyütebilirsiniz. Girişimciler ise Tekkart sistemi ile daha fazla kazanabilir.

  İçindekiler

  TEKKART Çeşitleri Nelerdir?

  • BİREYSEL TEKKART : Kart sahipleri yaptıkları günlük alışverişlerden Bedava Alışveriş hakkı elde ederler. Ve bunları istedikleri üye iş yerinde özgürce kullanırlar.
  • GİRİŞİMCİLER İÇİN TEKKART : Kendi işini kurmak isteyen girişimciler için, günlük yapılan alışveriş hacminden yararlanabilir.
  • FİRMALAR İÇİN TEKKART : Firmalar tekkart ile yeni ve devamlı müşteri kazanırlar, ciroları artar, bölgesel işbirliği yapabilirler. Az maliyet ile hedef odaklı ve etkili reklam yapabilirler.

  Tekkart Alışveriş Kartı Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Mobil uygulama ile Tekkart Alışveriş Kartı Bakiye Sorgulama
  • Tekkart resmi internet sayfası üzerinden Tekkart Alışveriş Kartı Bakiye Sorgulama

  Tekkart resmi internet sayfası üzerinden Tekkart Alışveriş Kartı Bakiye Sorgulama

  Tekkart’a ait resmi internet sayfasına giriş yaparak bakiyenizi ve kazandığınız puanlarınızı takip edebilirsiniz. Bunun için önce aşağıdaki sisteme giriş sayfasına tıklamanız gerekir.

  Tekkart sisteme giriş sayfası için buraya tıklayınız.

  Sayfaya geldikten sonra gsm ve şifre bilgilerinizi girerek sisteme giriş yapabilirsiniz. Gelen ekrandan kartınızla ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Sisteme kaydınız yoksa aşağıdaki bağlantıyı kullanarak üye olabilirsiniz.

  Tekkart sisteme üye olmak için tıklayınız.

  Sizden istenen gsm numarası yada müşteri numarası, ad, soyad, gsm ve şifre bilgilerini girerek kayıt olabilirsiniz.

  Mobil uygulama ile Tekkart Alışveriş Kartı Bakiye Sorgulama

  Bu işlem için önce Tekkart mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz gerekir. Daha sonra mobil uygulamaya giriş yaparak kartınızla ilgili işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  Size özel kişisel bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz.

  Play Store – Tekkart Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – Tekkart Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.