Tekkart, müşteri, firma ve devlet döngüsünde ödeme işleminin daha kolay ve pratik olmasını sağlar. Tekkart bünyesinde 1050 kobi, 2000’den fazla girişimci ve 125000 den fazla müşteri barındırmaktadır. Kurulduğundan beri 500.000 alışveriş işlemi yapılmıştır. Tek kart ile bütün ödeme işlemlerinin yapılabilmesi hayal edilmiştir ve bu yönde çalışmaya başlanmıştır. Tekkart müşterilerine çok kanallı satış platformu sayesinde ulaşmaktadır. Saha gücü sayesinde bir çok kullanıcıya ve üye işyerine sahip olmaktadır.

TEKKART Çeşitleri Nelerdir?

 • BİREYSEL TEKKART : Kart sahipleri yaptıkları günlük alışverişlerden Bedava Alışveriş hakkı elde ederler. Ve bunları istedikleri üye iş yerinde özgürce kullanırlar.
 • GİRİŞİMCİLER İÇİN TEKKART : Kendi işini kurmak isteyen girişimciler için, günlük yapılan alışveriş hacminden yararlanabilir.
 • FİRMALAR İÇİN TEKKART : Firmalar tekkart ile yeni ve devamlı müşteri kazanırlar, ciroları artar, bölgesel işbirliği yapabilirler. Az maliyet ile hedef odaklı ve etkili reklam yapabilirler.

Tekkart Network Nedir?

Sahada yapılan satışlar ile genişleyen müşteri ağının kalıcı olmasını sağlayan bir etken vardır. Bu farklılık gelirini girişimcileri ile paylaşmasıdır. Bu yapı sayesinde süreklilik sağlanmaktadır. Her Tekkart girişimcisi Tekkart’ın iş ortağıdır. Bugün sahadaki tüm kobilerine danışman atayan, onlarla ve eğitimleriyle ilgilenen bir saha gücü vardır. Network yapısı ile her kobi ayna zamanda bir mobil ödeme noktası, bir girişimci, bir kazanç noktası olabiliyor.

Tekkart Offline Pazaryeri Nedir?

Offline pazaryeri kulağa garip gelebilir. Çok duyulmamış ve altyapı oluşturulmamış bir sistemdir. Ancak Tekkart bu altyapıyı kurma yolunda çalışıyor. Network ekibi ile offline pazaryeri çalışmaları yürütmektedir. Tekkart ile yapılan alışverişlerin %93’ünü ofline pazaryerinde yapılmıştır.

 • Tekkart Online Pazaryeri 

  1.    Magazanolsun.com
  2.    Tekkartfirsat.com

 • Tekkart Kurumsal 

  1.    TekkartY
  2.    Sosyal Yardım
  3.    Hediye çeki

 • Tekkart Franchaise

Dilerseniz Tekkart’ın belirli bölgelerdeki kullanım haklarını alıp, Tekkart’ın o bölgede ki partneri olabilirsiniz.

 • Tekkart Projeler 

  1.    Belediyeler için Akıllı şehir kartı
  2.    Taraftarkart
  3.    Kurum kart

 • Tekkart Sosyal Sorumluluk 

  1.    Gençtekkart
  2.    Tekyürek

Tekkart misyon olarak hem müşterilere hem firmalara hem de girişimcilere kazanç sağlayan kârlı, kalıcı ve güvenli bir alışveriş sistemi olmayı seçmiştir. Türkiye’den başlayan ve dünyaya yayılan bir sistem olmayı amaçlamaktadır.

Kalite Politikasını ise kendi resmi internet sitesinde olduğu gibi aynen aktarıyoruz.

–    Şirketimiz; Sektörde işini iyi bilen, iyi yapan, takip eden, sonuçlandıran uzman bir kuruluş olmayı,
–    Müşteri isteklerini göz önünde bulundurarak KALİTE – HIZ ölçüsünü bir arada götürmeyi,
–    Taahhüt ettiği işleri zamanında iyi bir ekip çalışması ile yerine getirmeyi,
–    İşlerini kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sistemi esaslarına göre yürütmeyi ve sistemi sürekli geliştirmeyi,
–    Sürekli eğitim vererek sistemi sürekli iyileştirmeyi,
–    Ülke ekonomisine katma değer sağlar,
–    Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olarak, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli olarak belirler,
–    Sürekli gelişmeyi esas alarak “hatasız iş” yapmayı hedefler,
–    Maliyetleri düşürerek, verimliliği ve uzun vadeli karlılığı arttırmayı, şirketimizin ve çalışanlarının geleceğini güven altına almayı hedefler,
–    Tedarikçilerle karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışır,
–    Şirketimiz kültürünün yapı taşı olan çalışanların motivasyonu yüksek, katılımcı, paylaşımcı, yaratıcı ve kendini sürekli yenileyen ekip üyeleri olmalarını sağlamak için gerekli ortamı sağlar,
–    Kalite yönetim sistem dokümantasyonuna uygun çalışmayı, etkinliğini iç denetimlerle kontrol etmeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.