İçeriğe geç

Tepe Akaryakıt Kartı Nedir?

  Tepe Akaryakıt Kartı ile BP istasyonlarından indirimli akaryakıt alabilirsiniz. Bu projede akaryakıt tedarik ederken avantajlar kazanabilirsiniz. Sistemde Taşıt Tanıma Sistemi, Akıllı Anahtarlık, Kart veya Depo Halka seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler ile şirket araçlarına akaryakıt alırken harcama takibini kolayca yapabilirsiniz. BP istasyonları bir çok noktada bulunmaktadır. Geniş bir kullanım ağı vardır. Bu sayede akaryakıt alımı için yer arama sorunu ortadan kalkar. İhtiyaç duyulduğu an en yakın BP istasyonuna ulaşılabilir.

  Akaryakıt kartının size sağladığı kolaylık ve hizmetler şu şekildedir:

  • Yaygın istasyon ağı ile kullanım kolaylığı sağlar.
  • Yakıt tasarrufu sağlar.
  • Operasyonel kolaylık imkanı sunar.
  • Detaylı raporlama ile akaryakıt harcamasının kolay takip edilmesi sağlanır.
  • Ücretsiz montaj ile taşıt tanıma sisteminin kolay kullanılması sağlanır.
  • Online takip sistemi ile akaryakıt alımlarında araçların takip edilmesi sağlanır.
  Tepe akaryakıt kartı kullanıcılarına aşağıdaki avantajları sunmaktadır.
  • Fatura Avantajı sağlar. Her ayın 01-09 / 10-19 / 20’si ve son günü 3 ayrı fatura kesilir.
  • Ödeme Avantajı sağlar. DBS, havale ve kredi kartı ile ödeme imkanına sahip olursunuz.
  • Kaçak Önleme Avantajı sağlar. Taşıt Tanıma Sistemi ile suistimallerin önüne geçer, başka araca dolum yapılmasına engel olursunuz.
  • Kullanım Avantajı sağlar. İster “Akıllı Anahtarlık” kullanarak montaja gerek olmadan plakaya tanımlama yaptırır, ister montajlı uygulama ile “Akıllı Halka” kullanırsınız.

  Taşıt Tanıma Sistemi Nedir?

  Taşıt tanıma sistemi ile kaçak kullanımın önüne geçilir. Kart ile başka araca dolum yapılmasına engel olursunuz. Böylece sizden habersiz yakıt alınamaz. Araçlara yakıt limiti verebilirsiniz. Belirlenen miktarda yakıt alımına açıp istediğinizde kapatabilirsiniz. Akıllı halka montajı yapmak için ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Eğer araç sayınız 5 ve üzerinde ise montaj için adresinize gelinir. Araçtan inmeden yakıt alınabilme imkanı vardır. Böylece akaryakıt hızlıca alınabilir. Zaman kaybı yaşanmaz.

  Taşıt tanıma sistemi Tepe akaryakıt kart kullanıcılarına bu imkanları sunar.

  Kart Kullanım Alanlarını Nereden Öğrenebiliriz?

  Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kart kullanım alanlarını sorgulama kısmına ulaşabilirsiniz. Buradan bulunduğunuz il, ilçe ve mahalle seçeneklerini belirleyerek size en yakın BP istasyonuna ulaşabilirsiniz.

  Tepe Kart kullanım noktaları için buraya tıklayınız.