İçeriğe geç

Tepe Servis Card Bakiye Sorgulama

  Tepe Servis Card işletmelerin çalışanları için alabileceği kart hizmetleri sunmaktadır. Yemek kartı, hediye kartı yada akaryakıt kartı olarak alınabilir. Tepe servis card ile kartın özelliğine göre alışveriş yapılabilir. Bakiyesi bitene kadar kullanabilirsiniz. Tepe servis kartın bazı özellikleri vardır. Neden saçmeniz gerektiğini merak ediyorsanız bu maddeler sizin için yeterli olabilir.

  • Bilkent Üniversitesi’ne bağlı vakıf şirketidir.
  • %100 Türk yemek kartı hizmeti vermektedir.
  • Yıl sonunda karttan gelen gelirler ihtiyaç sahibi burslu öğrencilerin eğitimlerinde kullanılmaktadır.
  • Geniş bir kullanım ağı vardır. Türkiye genelinde 35.000 kafe, restoran ve markette kullanılabilir.
  • Personelin yemek ve market alışverişi yapması sağlanır.
  • Tepe servisin hediye kartını 7000 üye işyerinde kullanabilirsiniz.
  • Bu kartlar ile çalışanlarınıza ödül verebilir, sürpriz yapabilirsiniz.
  • Çalışan sayısına göre avanatajlı indirimlerden faydalanabilirsiniz.

  Tepe Servis Card Bakiye Sorgulama

  Tepe Servis Card ile yapılan harcamaları takip ederek bakiyeyi kontrol etme imkanı vardır. Bu işlemi yapabilmek için Tepe Servis Kart mobil uygulaması mevcuttur. Tepe Servis Card bakiyesini sorgulamak için neler yapmanız gerektiğini yazımızın devamında detaylı olarak anlatacağız. Bu yöntem ile Tepe Servis Card bakiyesini görebilirsiniz ve yaptığınız harcamaları kolayca takip edebilirsiniz. Bu işlem için kullanacağınız mobil uygulama Multipay mobil uygulamasıdır. Kullanabilmek için öncelikle mobil uygulamayı akıllı cihazınıza indirmeniz gerekir.

  Multipay mobil uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  App Store – Tepe Servis Kart mobil uygulamasını (MULTİPAY) indirmek için buraya tıklayınız.

  Play Store – Tepe Servis Kart mobil uygulamasını (MULTİPAY) indirmek için buraya tıklayınız.

  Mobil uygulamayı indirmek için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Cihazınıza uyumlu olan bağlantıyı seçerek mobil uygulamayı indirin. Mobil uygulamaya giriş yapın ve kartınızı takip etmeye başlayın. Mobil uygulama üzerinden Tepe Servis Card ile anlaşmalı olan harcama noktalarının listesine ulaşabilirsiniz. Bunun dışında mobil uygulamanın QR kod ile ödeme imkanını kullanarak kartınız yanınız değilken bile ödeme yapabilirsiniz. Mobil uygulama kartınızı daha avantajlı ve kolay kullanmanızı sağlar. Takip işlemlerinizi kolaylaştırır.

  Ayrıca Tepe Servis Card müşteri hizmetleri hattını arayarak bu konuda yardım alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri görevlisi size bu konuda yardımcı olabilir.

  Tepe Servis Card müşteri hizmetleri hattı numarası : 444 63 91