İçeriğe geç

Ticket Bakiye Sorgulama

  Yemek kartı, hediye kartı ve akaryakıt kartı olarak hizmet veren Edenred firmasının hizmetidir. İşverenin tercihine bağlı olarak bu üç şekilde hizmet vermektedir. Ticket’ın sunduğu hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

  • Ticket Restaurant : Çalışanlarına öğle yemeği için yemek kartı veya kuponları veren şirketler, %90 vergi avantajından faydalanırken çalışanları %40’a varan indirimlerle alışveriş yapıyor. Restoranında yemek kartı/kuponu geçen üyeler ise 1,5 milyon çalışana hizmet sunma imkanı yakalıyor.
  • Ticket Compliments : Çalışanlarınızın motivasyonunu artırmak, iş ortaklarınızı ve müşterilerinizi ödüllendirmek amacıyla bir çok seçkin markada, indirim ve kampanya dönemlerinde geçerli hediye kuponlarını sunabilirsiniz. Çalışanlarınız ise, bireysel alımlarında özel fırsatlardan yararlanır.
  • Ticket Car : Ticket Car akaryakıt çözümleri ile şirketinizin akaryakıt maliyetini azaltarak, harcamalarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Çalışanlarınız araçlarından inmeden ve ödeme yapmadan kolaylıkla akaryakıt alımı yapar.

  İşverenin seçtiği ve çalışanlarına aldığı kartın çeşidine göre hizmet alırsınız.

  Ticket ile çalışanlar öğle yemeklerini kolayca ve kendileri seçerek yiyebilirler. Diğer kartlarda da kendi seçimlerine göre alışveriş yapabilirler. Ticket ile çalışan kişilerin hayatın kolaylaşırken, performanslarında artış amaçlanır. Ayrıca şirketler için aylık tek fatura olarak düzenlendiği için büyük kolaylık sağlanmış olur. Tİcket ile harcamalar daha kolay yönetildiği için iş yükünü hafifletir.

  Ticket Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Çalışanlar ticket kartlarında bulunan bakiyelerini sorgulamak için ne yapmaları gerektiğini merak ederler. Bilmeyenler için makalemiz faydalı olacaktır. Ticket kartlara işverenin belirlediği günlerde bakiye yüklemesi yapılır. Ayrıca varolan bakiyeler güncellenir. Önceki aydan kalan bakiyeler kullanılmaya devam edilir. O ay kullanmadığınız miktar, diğer ayda kullanılabilir. Sıfırlanmaz.

  Ticket kartında bulunan bakiyeyi öğrenmek için birkaç yöntem vardır. Bu yöntemler şu şekilde sıralanabilir:

  • İnternet Sitesinden Ticket Bakiye Sorgulama
  • Ticket Mobil Uygulaması ile Ticket Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Ticket Bakiye Sorgulama

  İnternet Sitesinden Ticket Bakiye Sorgulama

  İnternet sitesi üzerinden ticket bakiyenizi sorgulamak için Edenred Ticket Kart resmi internet sayfasına girip, RedClub üyeliği almanız gerekir. Bunun için RedClub üyelik sayfasına girip kart bilgileriniz, gsm numaranız ve e-posta adresinizi girerek sisteme kayıt olabilirsiniz. Daha sonra giriş yaparak kartınızın bakiyesini görebilirsiniz.

  Ticket Mobil Uygulaması ile Ticket Bakiye Öğrenme

  Ticket bakiyenizi sorgulamak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise mobil uygulama ile ticket bakiye öğrenmedir. MyEdenred uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz gerekir.

  Play Store üzerinden MyEdenred mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store üzerinden MyEdenred mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Telefonunuza uygun olan mobil uygulama mağazasından ticket uygulamasını indirdikten sonra kayıt olmanız gerekir. Bunun için telefonunuza gelen şifre ile giriş yapmalısınız. Sonra kartınızı mobil uygulamaya tanıtmanız gerekir. Tanıtma işleminden sonra ticket bakiyenizi kolayca görebilirsiniz.

  MyEdenred (Ticket) Mobil Uygulama Kaydı Nasıl Yapılır?

  • Kullanıcılar menüsünde bulunan Online işlemler kısmına gelin ve buradan ‘Yeni hesap oluştur’ düğmesine tıklayın.
  • Gelen ekranda kullanıcı adı, ad soyad, mail adresi, cep telefonu, şifre bilgilerini eksiksiz bir şekilde girin.
  • Bilgileri girdikten sonra ‘kaydımı oluştur’ düğmesine tıklayın.
  • E-posta aktivasyonunu tamamladıktan sonra seçtiğiniz kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile giriş yapabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetlerinden Ticket Kartı Bakiye Sorgulama

  Ticket müşteri hizmetleri numarasını arayarak bakiyenizi sorgulamanız mümkündür. Kartınıza kayıtlı olan gsm numaranız ile aramanız işlemlerinizi kolaylaştırır.

  Ticket Müşteri Hizmetleri Numarası : 444 22 66