İçeriğe geç

Ticket İçinde Ne Kadar Var?

  Yemek kartları arasında oldukça yaygın bir kullanım ağı olan Ticket yemek kartı, geniş bir işyeri ağına sahiptir. Bu yönüyle kart kullanıcıları için büyük kolaylık sağlamaktadır. Ticket yemek kartı kullanan kişiler kartlarının içinde ne kadar bakiye olduğunu öğrenmek için makalemizi okuyabilirler.

  Ticket İçinde Ne Kadar Var?

  Ticket yemek kartınıza ne kadar bakiye yattığını merak ediyor olabilirsiniz. Bunu niçin aşağıda listelenen seçeneklerden size en kolay geleni kullanabilirsiniz. Ticket kartında bulunan bakiyeyi öğrenmek için birkaç yöntem vardır. Bu yöntemler şu şekilde sıralanabilir:

  • Alışveriş Fişine Bakarak Ticket İçinde Ne Kadar Var? Öğrenme
  • Ticket Mobil Uygulaması ile Ticket İçinde Ne Kadar Var? Öğrenme
  • İnternet Sitesinden Ticket İçinde Ne Kadar Var? Öğrenme
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Ticket İçinde Ne Kadar Var? Öğrenme

  Alışveriş Fişine Bakarak Ticket İçinde Ne Kadar Var? Öğrenme

  Yemek yediğiniz restoranda yada alışveriş yaptığınız markette, ödeme sonrası aldığınız fişe bakarak kolayca kalan bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Bu en kolay yöntemdir. Her gün öğle yemeği yenmektedir. Yemekten sonra fişinize bakarak hemen bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

  Ticket Mobil Uygulaması ile Ticket İçinde Ne Kadar Var Öğrenme

  Ticket bakiyenizi sorgulamak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise mobil uygulamayı yüklemektir. My Edenred mobil uygulamasını akıllı telefonunuza yükleyerek kolayca bakiyenizi takip edebilirsiniz.

  Play Store üzerinden MyEdenred mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store üzerinden MyEdenred mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Telefonunuza uygun olan mobil uygulama mağazasından ticket uygulamasını indirdikten sonra kayıt olmanız gerekir. Bunun için telefonunuza gelen şifre ile giriş yapmalısınız. Sonra kartınızı mobil uygulamaya tanıtmanız gerekir. Tanıtma işleminden sonra ticket bakiyenizi kolayca görebilirsiniz.

  İnternet Sitesinden Ticket İçinde Ne Kadar Var? Öğrenme

  İnternet sitesi üzerinden ticket bakiyenizi sorgulamak için Edenred Ticket Kart resmi internet sayfasına girip, RedClub üyeliği almanız gerekir. Bunun için RedClub üyelik sayfasına girip kart bilgileriniz, gsm numaranız ve e-posta adresinizi girerek sisteme kayıt olabilirsiniz. Daha sonra giriş yaparak kartınızın bakiyesini görebilirsiniz.

  Müşteri Hizmetlerinden Ticket İçinde Ne Kadar Var? Öğrenme

  Ticket müşteri hizmetleri numarasını arayarak bakiyenizi sorgulamanız mümkündür. Kartınıza kayıtlı olan gsm numaranız ile aramanız işlemlerinizi kolaylaştırır.

  Ticket Müşteri Hizmetleri Numarası : 444 22 66