İçeriğe geç

Ticket Restaurant Bakiye Öğrenme

  Ticket Restaurant Yemek Kartı bakiyeniz, çalıştığınız firmanız tarafından belirlenen limit kadar yüklenir. Her ay bu limit yeniden yüklenir. Yüklenen krediler firmanın belirlediği geçerlilik süresince kullanılabilir. Kredi Geçerlilik Tarihi gelmemiş kredinizin bilgilerini, bakiye görüntüleme slibi üzerindeki bloke tutar ve bloke tarihi bölümünden takip edebilirsiniz.

  Harcama yaptıkça bakiyenizden o miktar düşülür. Bakiyenizin durumunu aldığınız fişten görebilrisiniz.

  Bakiye bilgilerinizi ayrıca dilerseniz

  • MyEdenred mobil uygulamasından,
  • Web sitemiz üzerinde hesabım menüsünden,
  • Yazar kasa POS cihazlarındaki ‘‘Kartlı İşlemler > Kart Bilgileri > Bakiye/Puan Sorgu’’ menüsünden takip edebilirsiniz.

  Ticket Restaurant Bakiye Öğrenme Nasıl Yapılır?

  Çalışanlar ticket kartlarında bulunan bakiyelerini sorgulamak için ne yapmaları gerektiğini merak ederler. Bilmeyenler için makalemiz faydalı olacaktır. Ticket kartlara işverenin belirlediği günlerde bakiye yüklemesi yapılır. Ayrıca varolan bakiyeler güncellenir. Önceki aydan kalan bakiyeler kullanılmaya devam edilir. O ay kullanmadığınız miktar, diğer ayda kullanılabilir. Sıfırlanmaz.

  Ticket kartında bulunan bakiyeyi öğrenmek için birkaç yöntem vardır. Bu yöntemler şu şekilde sıralanabilir:

  • İnternet Sitesinden Ticket Restaurant Bakiye Öğrenme
  • Ticket Mobil Uygulaması ile Ticket Restaurant Bakiye Öğrenme
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Ticket Restaurant Bakiye Öğrenme
  • Fiş Üzerinden Ticket Restaurant Bakiye Öğrenme

  İnternet Sitesinden Ticket Restaurant Bakiye Öğrenme

  İnternet sitesi üzerinden ticket bakiyenizi sorgulamak için Edenred Ticket Kart resmi internet sayfasına girip, RedClub üyeliği almanız gerekir. Bunun için RedClub üyelik sayfasına girip kart bilgileriniz, gsm numaranız ve e-posta adresinizi girerek sisteme kayıt olabilirsiniz. Daha sonra giriş yaparak kartınızın bakiyesini görebilirsiniz.

  Ticket Mobil Uygulaması ile Ticket Restaurant Bakiye Öğrenme

  Ticket bakiyenizi sorgulamak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise mobil uygulama ile ticket bakiye öğrenmedir. MyEdenred uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz gerekir.

  Play Store üzerinden MyEdenred mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store üzerinden MyEdenred mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Telefonunuza uygun olan mobil uygulama mağazasından ticket uygulamasını indirdikten sonra kayıt olmanız gerekir. Bunun için telefonunuza gelen şifre ile giriş yapmalısınız. Sonra kartınızı mobil uygulamaya tanıtmanız gerekir. Tanıtma işleminden sonra ticket bakiyenizi kolayca görebilirsiniz.

  Müşteri Hizmetlerinden Ticket Restaurant Bakiye Öğrenme

  Ticket müşteri hizmetleri numarasını arayarak bakiyenizi sorgulamanız mümkündür. Kartınıza kayıtlı olan gsm numaranız ile aramanız işlemlerinizi kolaylaştırır.

  Ticket Müşteri Hizmetleri Numarası : 444 22 66

  Fiş Üzerinden Ticket Restaurant Bakiye Öğrenme

  Harcama tutarınız, kartınızdaki toplam bakiyeden düşer. Harcamalarınız karşılığında size verilen bilgi fişi üzerinden, harcama tutarınızı ve kalan bakiyenizi görebilir, bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.