İçeriğe geç

Ticket Kart Nerelerde Geçer?

  Ticket kartınız ile çeşidine göre yemek, market, akar yakıt ve hediye alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Kartınızın çeşidi ne ise o alanda bir çok işyerinde kullanma şansınız vardır. Sizlere makalemizde önce ticket kart çeşitlerini açıklayacağız. Daha sonra bu alanlara göre nerelerde alışveriş yapabileceğinizi anlatacağız.

  Ticket Kart Hangi Sektörlerde Kullanılabilir?

  Ticket 3 farklı karta sahiptir. Bu çeşitlerden hangisi elinizde varsa o alanla ilgili alışveriş yapma imkanınız vardır. Aşağıda bu alanlar ile ilgili açıklamalar ve kart çeşitleri mevcuttur.

  Ticket Restaurant

  Ticket Restaurant kartı, market ve yemek harcamaları için kullanabileceğiniz bir karttır. İşverenler çalışanlarının yemek harcamalarını bu kart ile kontrol ederek raporlayabilir. Çalışanlar ise işverenlerinin karta yüklediği bakiye ile yemeklerini yiyebilirler. İsterlerse market alışverişinde kullanabilirler.

  Ticket Car

  Bu kart ile akaryakıt harcamaları daha kolaydır. Akaryakıt alarak ödeme yapabilir, raporlama ve takip işlemleri daha pratik yapılabilir. Üstelik bir araç dahi olsa bu hizmeti alabilirsiniz.

  Ticket Compliments

  Hediye kartı ve çeki olarak verilen karttır. Çalışanlarınız ya da iş ortaklarınıza ödüllendirme, motive etmek, bağlılıklarını artırmak ve özel günlerini kutlamak için verilebilir.

  Ticket Kart Nerelerde Geçer?

  Kart çeşitlerine göre geçerli olacak yerlerde değişir. Ancak genel bir bakış yapmamız gerekirse

  • Büfe
  • Cafe
  • Catering (Toplu Yemek)
  • Fast Food
  • Pastane
  • Restaurant
  • Tüketime Hazır Gıda

  Bu restoranların içinde yapılan bütün yemeklerden sipariş verebilirsiniz. Ödemenizi Ticket Restaurant kartınızla yapabilirsiniz.

  Ticket kart kullanıcıları marketlere giderek gıda alışverişlerini yapabilirler. Gıda olarak geçen unlu mamüller, kuru bakliyat, yağ, çay, süt, çikolata, meyve, sebze, içecek gibi ürünleri bu kart ile almak mümkündür. Bu seçenekler markette satılan ürünler doğrultusunda artabilir. Aklımıza gelen gıda ürünlerini sıraladık ancak bu artabilir.

  Ticket Car kullanıcıları akaryakıt harcamalarını Ticket ile yapabilirler. Benzin alışverişlerinde ödemelerini bu kart ile yapabilirler.

  Ticket Compliments kullanıcıları ise giyim, ayakkabı ve aksesuar alışverişi yapma olanağı bulabilirler. Giyim sektöründe bulunan etekten kazağa, pantolondan iç çamaşırına, şapkadan çoraba, elbiseden şala her türlü ürünü alabilirler. Yine ayakkabı sektöründe satılan her türlü ürünü – terlik, ayakkabı, bot, çizme gibi – Ticket kartları ile alabilir, ödemelerini yapabilirler.

  Ticket kartını nerede kullanabilirim? sorgulama ekranı için tıklayınız.