İçeriğe geç

Ticket Kartla İle Ne Alınır?

  Ticket kart sahipleri gıda, yemek, akaryakıt ve giyim alanında alışveriş yapabilirler. Kendilerine verilen kartın çeşidine göre yapabilecekleri alışverişler belirlenir. Var olan kredi yani bakiyeleri bitene kadar istedikleri ürünü alabilirler. Tabi ki kartlarının çeşidine göre. Kart çeşitleri ve neler alınabileceği makalemizde kısaca anlatılmıştır. Devamını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Ticket Kart Çeşitleri Nelerdir ve Nerelerde Kullanılabilir?

  Ticket’ın hizmet verdiği farklı sektörlerde mevcuttur. Sadece market ve yemek alışverişinde kullanılmıyor. Ancak kartınızı alırken bu sektörlere göre almanız gerekir. Bu kart çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz:

  Ticket Restaurant

  Market ve yemek harcamaları için kullanabileceğiniz karttır. Çalışanlarınızın yemek harcamalarını daha kolay takip edebilir, raporlayabilirsiniz. Ödemeler daha kolay hale gelir.

  Ticket Car

  Akaryakıt harcamaları için kullanabileceğiniz karttır. Bu kart ile şirket sahipleri, şirket araçlarının akaryakıt ihtiyacını daha kolay takip eder ve ödemeleri daha kolay yapabilirler. Ödemeyi kart ile yaptıkları için akaryakıt alımı sırasında para ödeme sorunu ortadan kalkar. Ayrıca şirket araçlarına harcama limiti belirleyebilir, gün, hafta, ay ve lokasyon bazlı sınırlama koyabilirsiniz.

  Ticket Compliments

  Hediye kartı ve çeki olarak verilen karttır. Çalışanlarınız ya da iş ortaklarınıza ödüllendirme, motive etmek, bağlılıklarını artırmak ve özel günlerini kutlamak için verilebilir.

  Ticket Kart ile Neler Alınır?

  Kart çeşitlerine baktığınızda aşağı yukarı neler alabileceğinizi kestirebilirsiniz. Ticket Restaurant ile her türlü restorandan yemek siparişi verebilirsiniz. Bu seçenekleri kabaca şöyle gruplayabiliriz:

  • Büfe
  • Cafe
  • Catering (Toplu Yemek)
  • Fast Food
  • Pastane
  • Restaurant
  • Tüketime Hazır Gıda

  Bu restoranların içinde yapılan bütün yemeklerden sipariş verebilirsiniz. Ödemenizi Ticket Restaurant kartınızla yapabilirsiniz.

  Ticket kart kullanıcıları marketlere giderek gıda alışverişlerini yapabilirler. Gıda olarak geçen unlu mamüller, kuru bakliyat, yağ, çay, süt, çikolata, meyve, sebze, içecek gibi ürünleri bu kart ile almak mümkündür. Bu seçenekler markette satılan ürünler doğrultusunda artabilir. Aklımıza gelen gıda ürünlerini sıraladık ancak bu artabilir.

  Ticket Car kullanıcıları akaryakıt harcamalarını Ticket ile yapabilirler. Benzin alışverişlerinde ödemelerini bu kart ile yapabilirler.

  Ticket Compliments kullanıcıları ise giyim, ayakkabı ve aksesuar alışverişi yapma olanağı bulabilirler. Giyim sektöründe bulunan etekten kazağa, pantolondan iç çamaşırına, şapkadan çoraba, elbiseden şala her türlü ürünü alabilirler. Yine ayakkabı sektöründe satılan her türlü ürünü – terlik, ayakkabı, bot, çizme gibi – Ticket kartları ile alabilir, ödemelerini yapabilirler.