İçeriğe geç

Tosla karta nasıl para yüklenir?

  Tosla kart sahibi iseniz para yüklemek için kullanabileceğiniz bir çok yöntem vardır. Tosla Karta bakiye yüklemek çok kolaydır. Bu işlem için neler yapılabileceğinizi makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

  Tosla karta nasıl para yüklenir?

  Tosla Karta nasıl para yüklenir sorusunun cevabı buradadır. Aşağıdaki yöntemleri kullanarak kolayca bakiye yükleyebilirsiniz.

  • Akbank Atm Cihazlarından Tosla karta nasıl para yüklenir?
  • Ortak Atm Cihazlarından Tosla karta nasıl para yüklenir?
  • Şok Marketlerden Tosla karta nasıl para yüklenir?
  • Teknosa Mağazalarından Tosla karta nasıl para yüklenir?
  • CarrefourSA Mağazalarından Tosla karta nasıl para yüklenir?
  • Banka Hesabından Tosla karta nasıl para yüklenir?
  • Kredi Kartınızdan Tosla Karta Nasıl Para Yüklenir?

  Akbank Atm Cihazlarından Tosla karta nasıl para yüklenir?

  Akbank Atm cihazlarını kullanarak Akbank atm cihazlarından referans kodu ile işlem yapabilirsiniz. Size en yakın Akbank ATM cihazına gitmeniz yeterlidir.

  Akbank ATM Cihazları için buraya tıklayınız.

  Ortak Atm Cihazlarından Tosla karta nasıl para yüklenir?

  Tosla’na tüm Akbank ATM’lerinden para yükleyebilirsin, hem de hiçbir ücret ödemeden! ATM’den para yükleyebilmek için Tosla’na gir ve bakiyene tıkla. “Para Yükle” bölümüne geldin bile! Yükleme seçeneği olarak “ATM’den” butonuna tıkla ve yatırmak istediğin tutarı gir. Ekrana gelen sana özel referans kodunu ATM’ye girerek paranı kolayca yükle. Referans kodunu girmek için ATM’nin ana ekranındaki “TOSLA İŞLEMLERİ” ni seç, referans kodunu gir ve ATM’den para yatırma işlemini tamamla. Yalnız elini çabuk tut, referans kodun 90 saniye boyunca geçerli!

  Ayrıca diğer tüm Ortak ATM’lerden Tosla Kart ile kolayca para yükleyebilirsin.

  Şok Marketlerden Tosla karta nasıl para yüklenir?

  Tüm Şok marketlerden bu konuda yardım alabilirsiniz. Şok Marketlerden kolayca bakiye yükleyebilirsiniz. Size en yakın Şok market için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Şok Market adresleri için buraya tıklayınız.

  Teknosa Mağazalarından Tosla karta nasıl para yüklenir?

  Bu işlem için kasa görevlisine Tosla hesabına yükleme yapmak istediğinizi söyleyin. Sonra cep telefonu ve yükleme yapmak istediğiniz tutar bilgisini belirtin. Sonra ödemeyi yapın ve Tosla karta para yükleme işleminizi bitirin.

  Teknosa Mağazaları için buraya tıklayınız.

  CarrefourSA Mağazalarından Tosla karta nasıl para yüklenir?

  Kasa görevlisine Tosla kartınıza para yüklemek istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Sizden istediği bilgileri verin ve ödemeyi yapın. Bu şekilde kolayca Toslanıza para yükleyebilirsiniz.

  CarrefourSA mağazaları için buraya tıklayınız.

  Banka Hesabından Tosla karta nasıl para yüklenir?

  Kendinize ait banka hesabınızdan Tosla Kartınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Bunu bir arkadaşınıza para göndermek içinde kullanabilirsiniz. TOSLA IBAN numarasını kullanarak istediğiniz miktarda bakiye gönderebilirsiniz. İzlemeniz gereken adımlar şöyledir.

  • Toslanıza girin. Bakiyenize tıklayın.
  • Para yükle bölümüne gelin.
  • Hesabından butonuna tıklayın.
  • Tosla IBANı bu şekilde görebilirsiniz.

  Kredi Kartınızdan Tosla Karta Nasıl Para Yüklenir?

  Toslaya girip bakiyenize tıklayın ve para yükle bölümüne gelin. Buradan yükleme seçeneği olarak Kartından butonuna tıklayın. Yatırmak istediğiniz miktarı girin. Bundan sonra kart seçim ekranını göreceksiniz. Toslaya eklenen kartalrı buradan görebilirsiniz. Yeni kart ekle seçeneği ile yeni bir kart seçebilirsiniz. Bu şekilde kredi kartınızdan Tosla karta para yükleyebilirsiniz.