İçeriğe geç

Tosla Kart Bakiye Yükleme

  Tosla kart bakiye yükleme işlemi için kullanabileceğiniz bir çok yöntem vardır. Bu yöntemlerin hepsi pratik ve hızlı bir şekilde bakiye yüklemenizi sağlar. Aşağıdaki yöntemleri kullanarak Tosla’ya para yükleyebilirsiniz.

  Akbank Atm Cihazlarından Tosla Kart Bakiye Yükleme

  Akbank Atm cihazlarını kullanarak Akbank atm cihazlarından referans kodu ile işlem yapabilirsiniz. Size en yakın Akbank ATM cihazına gitmeniz yeterlidir.

  Akbank ATM Cihazları için buraya tıklayınız.

  Ortak Atm Cihazlarından Tosla Kart Bakiye Yükleme

  Tosla’na tüm Akbank ATM’lerinden para yükleyebilirsin, hem de hiçbir ücret ödemeden! ATM’den para yükleyebilmek için Tosla’na gir ve bakiyene tıkla. “Para Yükle” bölümüne geldin bile! Yükleme seçeneği olarak “ATM’den” butonuna tıkla ve yatırmak istediğin tutarı gir. Ekrana gelen sana özel referans kodunu ATM’ye girerek paranı kolayca yükle. Referans kodunu girmek için ATM’nin ana ekranındaki “TOSLA İŞLEMLERİ” ni seç, referans kodunu gir ve ATM’den para yatırma işlemini tamamla. Yalnız elini çabuk tut, referans kodun 90 saniye boyunca geçerli!

  Ayrıca diğer tüm Ortak ATM’lerden Tosla Kart ile kolayca para yükleyebilirsin.

  Şok Marketlerden Tosla Kart Bakiye Yükleme

  Tüm Şok marketlerden bu konuda yardım alabilirsiniz. Şok Marketlerden kolayca bakiye yükleyebilirsiniz. Size en yakın Şok market için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Şok Market adresleri için buraya tıklayınız.

  Teknosa Mağazalarından Tosla Kart Bakiye Yükleme

  Bu işlem için kasa görevlisine Tosla hesabına yükleme yapmak istediğinizi söyleyin. Sonra cep telefonu ve yükleme yapmak istediğiniz tutar bilgisini belirtin. Sonra ödemeyi yapın ve Tosla karta para yükleme işleminizi bitirin.

  Teknosa Mağazaları için buraya tıklayınız.

  CarrefourSA Mağazalarından Tosla Kart Bakiye Yükleme

  Kasa görevlisine Tosla kartınıza para yüklemek istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Sizden istediği bilgileri verin ve ödemeyi yapın. Bu şekilde kolayca Toslanıza para yükleyebilirsiniz.

  CarrefourSA mağazaları için buraya tıklayınız.

  Banka Hesabından Tosla Kart Bakiye Yükleme

  Kendinize ait banka hesabınızdan Tosla Kartınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Bunu bir arkadaşınıza para göndermek içinde kullanabilirsiniz. TOSLA IBAN numarasını kullanarak istediğiniz miktarda bakiye gönderebilirsiniz. Bu işlem için Tosla hesabınıza girmeniz gerekir.

  Kredi Kartınızdan Tosla Kart Bakiye Yükleme

  Tosla hesabınıza girip para yükle kısmından kredi kartınızı seçerek buradan yükleme yapabilirsiniz.