İçeriğe geç

Tosla Kart Para Yükleme

  Tosla Kart ön ödemeli bir karttır. Tosla hesabında bulunan bakiyeyi Tosla kartınız ile kullanabilirsiniz. Online alışverişlerde yada mağazalarda POS cihazlarında ödeme yaparken kullanılabilir. Tosla Karta nasıl para yükleneceğini makalemizden öğrenebilirsiniz. Tosla Karta bakiye yüklemeden harcama yapamazsınız. Kredi kartı olmadığı için kredi mantığı işlemez. Bu kartın içinde ne kadar bakiye varsa ancak o kadar harcama yapılabilir.

  Tosla Kart Para Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

  Tosla kart ile 7 gün ve 24 saat boyunca para çekme ve para yükleme işlemi yapabilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz yöntemler aşağıda listelenmiştir. Tosla Karta bakiye yükleme yöntemlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Akbank Atm Cihazlarından Tosla Kart Para Yükleme
  • Ortak Atm Cihazlarından Tosla Kart Para Yükleme
  • Şok Marketlerden Tosla Kart Para Yükleme
  • Teknosa Mağazalarından Tosla Kart Para Yükleme
  • CarrefourSA Mağazalarından Tosla Kart Para Yükleme

  Akbank Atm Cihazlarından Tosla Kart Para Yükleme

  Akbank Atm cihazlarını kullanarak Akbank atm cihazlarından referans kodu ile işlem yapabilirsiniz. Size en yakın Akbank ATM cihazına gitmeniz yeterlidir.

  Akbank ATM Cihazları için buraya tıklayınız.

  Ortak Atm Cihazlarından Tosla Kart Para Yükleme

  Ortak atm cihazlarını kullanarak Tosla kart ile ilgili işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.  Tüm ortak ATM cihazlarından kolayca bakiye yükleyebilirsiniz. Şehrin merkezi noktalarında ortak atm cihazlarına ulaşabilirsiniz.

  Şok Marketlerden Tosla Kart Para Yükleme

  Tüm Şok marketlerden bu konuda yardım alabilirsiniz. Şok Marketlerden kolayca bakiye yükleyebilirsiniz. Size en yakın Şok market için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Şok Market adresleri için buraya tıklayınız.

  Teknosa Mağazalarından Tosla Kart Para Yükleme

  Teknosa mağazalarından kolayca bakiye yükleyebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Teknosa mağazalarına ulaşabilirsiniz.

  Teknosa Mağazaları için buraya tıklayınız.

  CarrefourSA Mağazalarından Tosla Kart Para Yükleme

  CarrefourSA mağazalarından kolayca bakiye yükleyebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Carrefoursa mağazalarına ulaşabilirsiniz.

  CarrefourSA mağazaları için buraya tıklayınız.

  Bakiye yüklemek için ve para çekmek için bu yöntemleri kullanabilirsiniz. Verilen bağlantılardan sorgulama yaparak ilgili mağazaları bulunduğunuz il ve ilçeye göre listeleyebilirsiniz. Tosla kart içinde bulunan bakiyenizden para çekmek isterseniz yada Tosla kart bakiyesi yüklemek isterseniz bu noktaları kullanabilirsiniz.