İçeriğe geç

Türk Telekom Mobil Müşteri Hizmetleri

  Türk Telekom şikayet, istek ve taleplerinizi iletebilmeniz için bir çok kanaldan sizlere hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri olarak geçen bu sistem ile müşteriler tarafından iletilen şikayetleri kanun, yönetmelik ve şirket kurallarına göre adil, tarafsız, standart bir yaklaşım ve gizlilik içerisinde, ürün ve hizmet kalitemiz doğrultusunda yönetmektedir. Ayrıca istek ve taleplerin hızlıca sonuçlanmasını sağlamaktadır.

  Bireysel Müşteri Hizmetleri

  Bireysel Çağrı Merkezi

  444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerinden Türk Telekom ile ilgili her konuda bilgi alabilir, bazı hizmetler için ön başvuruda bulunabilirsiniz.

  İletişim Formu

  İletmek istediğiniz her türlü istek ve önerilerinizi iletişim formunu doldurarak iletebilirsiniz.

  İletişim Formu için buraya tıklayınız.

  Ücretsiz Sesli Yanıt Sistemleri

  Mobil hattınız için 9333’ü; evde internet aboneliğiniz için 02127070375’i ; ev telefonu aboneliğiniz için 08002119333’ü ücretsiz arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Kurumsal Müşterilerimiz

  Kurumsal Çağrı Merkezi

  444 5 444 numaralı Kurumsal Müşteri Hizmetleri’nden (KMH) Türk Telekom ile ilgili her konuda bilgi alabilir, bazı hizmetler için ön başvuruda bulunabilirsiniz.

  Bize Ulaşın

  İletmek istediğiniz her türlü istek ve öneriler için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir ve bize iletebilirsiniz.

  Kurumsal iletişim formu için tıklayınız.

  Türk Telekom Mobil Müşteri Hizmetleri

  Türk Telekom iletişim kanallarını şu şekilde sıralamak mümkündür.

  Müşteri Hizmetleri Hattı :  444 1 444 numaralı Türk Telekom Müşteri Hizmetleri üzerinden 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bu hat ile her türlü işleminiz için hizmet alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri hattı ile aradığınız bütün cevaplara ulaşabilir, hizmet ve işlemleri yapabilirsiniz.

  Türk Telekom Ofis ve Mağazaları : Türk Telekom ofis ve mağazalarına giderek görevli personel ile görüşebilir, istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom ofis ve mağazalarının listesi için tıklayınız.

  Sosyal Medya Hesapları : https://twitter.com/turktelekom ve https://www.facebook.com/TurkTelekom linkleri üzerinden sosyal medya hesaplarını kullanarak Türk Telekom’dan müşteri hizmetleri alabilirsiniz. Takip ederek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

  Faks Numarası : 212 306 10 10

  Türk Telekom İletişim Bilgileri

  İletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Türk Telekom kurumsal bilgileri aşağıdaki gibidir. Kurum ismi, adres, telefon, faks, müşteri hizmetleri numarası ve vergi numarasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  Erişim Sağlayıcı, Yer Sağlayıcı, İçerik Sağlayıcı TTNET A.Ş.

  Türk Telekom Adres​

  Gayrettepe Mahallesi, Vefa Bayırı Sokak, No:2 Kat:3 Beşiktaş/İstanbul

  İletişim Bilgileri​

  Tel: 0 212 309 10 00
  Faks: 0 212 306 10 10
  Müşteri Hizmetleri: 444 1 444

  Vergi Numarası: 8590491872 (Boğaziçi Kurumlar Vergi Dairesi)