İçeriğe geç

Multinet Müşteri Hizmetleri

  Dünya genelinde kullanılan Multinet yemek kartı Türkiye’de kullanılmaktadır. Yemek kartı sektöründe hizmet veren Multinet Up, geniş bir kullanıcı ağına sahiptir. Multinet kart kullanıcılar üzerinden birbirinden farklı fırsat seçenekleri sunan kartlar arasındadır. Bu özelliği ile kullanıcılarına çok farklı avantajlar sağlamaktadır. Sunduğu imkanlar sayesinde günümüzde gelişmiş sistemler üzerinden kart kullanım imkanı sunmaktadır. Ayrıca hizmet seçenekleri arasında çok farklı seçenekler vardır.

  Multinet Kart kullanıcıları temassız ödeme imkanından faydalanabilirler. Restoran, market gibi çok farklı alanlarda alışveriş yapabilir ve ödemelerini temassız şekilde yapabilirler. Bu sayede daha kolay, pratik ve hızlı ödeme yapmanın konforunu yaşarlar. Harcadıkça kazanma şansları vardır. En belirgin özelliklerinden birisi budur. Harcadıkça kazanma imkanı sunmasıdır. Bu nedenle her gün harcama yapan kullanıcılar daha fazla kazanç sağlayabilirler. Özellikle kampanya seçenekleri kullanıcıların yapmış olduğu harcamalar üzerinden daha fazla kazanç elde etmesini sağlamaktadır.

  Multinet Müşteri Hizmetleri

  Multinet müşteri hizmetleri servisini arayarak istediğiniz hizmeti almanız mümkündür. Bu hattı arayarak yada diğer yöntemleri kullanarak Multinet kartınızla ilgili sorunları çözebilirsiniz. Multinet müşteri hizmetleri servisine çağrı merkezi telefon numarası, iletişim formu, genel müdürlük telefon numarası, faks numarası, adres bilgileri ile ulaşabilirsiniz.  Bu iletişim bilgilerinden Multinet ile iletişime geçebilir ve yaşamış olduğunuz sorunları görüşebilirsiniz.

  Multinet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 444 87 36

  Multinet resmi internet sitesinde bulunan iletişim formunu kullanarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Multinet Genel Müdürlük Adres, Telefon ve Faks Numaraları

  Telefon: 0212 336 88 00

  Faks: 0212 274 85 85

  Adres: Fulya Mah. Mevlüt Pehlivan Sokak No:12 Multinet Plaza Şişli / İSTANBUL

  Mobil Uygulama ile İletişim Kurmak

  Multinet mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek iletişim kurabilirsiniz.

  Google Play üzerinden Multipay Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store üzerineden Multipay Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  WhatsUp Destek Hattı İle İletişim Kurmak

  Multinet müşteri hizmetlerini whatsup üzerinden vermektedir. Bunun için Multinet Up 444 87 36 numarasına Whatsapp uygulaması üzerinden mesaj göndererek yardım ve bilgi alabilirsiniz. Multinet’e ait resmi internet sitesinde bulunan canlı destek butonuna tıklayarak yine whatsup uygulaması üzerinden canlı destek alabilirsiniz.

  Multinet resmi internet sitesi için tıklayınız.