İçeriğe geç

Turkcell Faturalı Hatta Kalan Kullanım Nasıl Öğrenebilirim?

  Turkcell’in kullanıcıları için sunduğu hizmetler arasında, bakiye kontrolü ve kullanım haklarını görme hizmeti de vardır. Bu hizmetler ile kullanıcıları faturalı hatlarına ait paketlerinden ne kadar kullanım haklarının kaldığını kolayca öğrenebilirler. Bu yöntemlerden bazılarını makalemizde sizler için derledik. Umarız sizin için faydalı olur.

  Turkcell Faturalı Hatta Kalan Kullanım Nasıl Öğrenebilirim?

  • Turkcell Resmi İnternet Sitesinden Turkcell Faturalı Hatta Kalan Kullanım Nasıl Öğrenebilirim?
  • Sms ile Turkcell Faturalı Hatta Kalan Kullanım Nasıl Öğrenebilirim?
  • Turkcell Digital Operatör mobil uygulaması ile Turkcell Faturalı Hatta Kalan Kullanım Nasıl Öğrenebilirim?
  • Müşteri Hizmetlerini arayarak Turkcell Faturalı Hatta Kalan Kullanım Nasıl Öğrenebilirim?
  • Tuşlama ile Turkcell Faturalı Hatta Kalan Kullanım Nasıl Öğrenebilirim?

  Turkcell Resmi İnternet Sitesinden Turkcell Faturalı Hatta Kalan Kullanım Nasıl Öğrenebilirim?

  Turkcell.com.tr internet sitesine girdikten sonra, en alt menüde yer alan “İşlem Merkezi” sayfasına Turkcell şifrenizle giriş yaparak detaylı bilgi alabilirsiniz. Açılan sayfada sol tarafta bulunan “Hat Özetim” bölümünden paketinizdeki kalan kullanımınızı görebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

  Turkcell İşlem Merkezi için tıklayınız.

  Turkcell Digital Operatör mobil uygulaması ile Turkcell Faturalı Hatta Kalan Kullanım Nasıl Öğrenebilirim?

  Turkcell’e ait olan Digital Operatör uygulaması ile kalan kullanım haklarınızı görebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirip giriş yapmanız yeterlidir. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak uygulamalıyı akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

  Google Play – Turkcell Digital Operatör uygulamasını indir

  App Store – Turkcell Digital Operatör uygulamasını indir

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Turkcell Faturalı Hatta Kalan Kullanım Nasıl Öğrenebilirim?

  Turkcell faturalı hattınıza ait bakiyenizi sorgulamak için müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz. Bu yöntemle istediğiniz yerde istediğiniz zaman sorgulama yapmanız ve hattınızda kalan bakiyeleri öğrenmeniz çok kolaydır.

  Turkcell Müşteri Hizmetleri : 0532 757 2222

  Sms ile Turkcell Faturalı Hatta Kalan Kullanım Nasıl Öğrenebilirim?

  SMS göndererek Turkcell Bakiye Sorgulama işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Turkcellin bu hizmeti size her an her yerde sorgulama yapabilme özgürlüğü sunmuştur. Bu hizmeti kullanabilmek için telefonunuzun mesaj gönderme kısmına ‘KALAN’ yazıp 2200 göndermeniz yeterlidir. Talebiniz Turkcell tarafından alındıktan kısa bir süre sonra bakiye bilginiz ayrıntılı bir şekilde mesaj olarak gelecektir.

  Tuşlama ile Turkcell Faturalı Hatta Kalan Kullanım Nasıl Öğrenebilirim?

  Turkcell’in bir başa bakiye sorgulama hizmeti de tuşlama yöntemidir. Sorgulama yöntemleri arasında en pratik olan tuşlama yöntemi diyebiliriz.

  Bu yöntemi kullanmak için iki tuş kombinasyonu vardır.

  • *159# tuşlarına basıp arama tuşuna basın. Sorgulama isteğiniz Turkcell’e ulaştıktan sonra kalan kullanım haklarınız detaylı bir şekilde mesaj olarak tarafınıza gönderilecektir.
  • *100# tuş kombinasyonunu tuşlayıp arama tuşuna basın. Bu sayede Turkcell Hızlı Menü servisine ulaşırsınız. Buradan 6’ya basarak bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.