İçeriğe geç

Turkcell Kaç TL Borç Sorgulama

  Turkcell gsm operatörünü kullanan kişiler paket kullanımları ve fatura bilgilerini sorgulamak için birkaç yöntem kullanabilir. Turkcell bu yöntemler ile kolayca Turkcell fatura borcunuzu ve diğer detaylarını inceleyebilirsiniz.  Makalemizin devamında detayı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Turkcell Kaç TL Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Faturalı hatlar için borç sorgulama yöntemleri şu şekildedir:

  • Turkcell Resmi İnternet Sitesinden Turkcell Kaç TL Borç Sorgulama
  • Sms ile Turkcell Kaç TL Borç Sorgulama
  • Turkcell Digital Operatör mobil uygulaması ile Turkcell Kaç TL Borç Sorgulama
  • Müşteri Hizmetlerini arayarak Turkcell Kaç TL Borç Sorgulama
  • Tuşlama ile Turkcell Kaç TL Borç Sorgulama

  Turkcell Resmi İnternet Sitesinden Turkcell Kaç TL Borç Sorgulama

  Turkcell.com.tr internet sitesine girdikten sonra, en alt menüde yer alan “İşlem Merkezi” sayfasına Turkcell şifrenizle giriş yaparak detaylı bilgi alabilirsiniz. Açılan sayfada sol tarafta bulunan “Hat Özetim” bölümünden paketinizdeki kalan kullanımınızı görebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

  Turkcell İşlem Merkezi için tıklayınız.

  Turkcell Digital Operatör mobil uygulaması ile Turkcell Kaç TL Borç Sorgulama

  Turkcell’e ait olan Digital Operatör uygulaması ile kalan kullanım haklarınızı görebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirip giriş yapmanız yeterlidir. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak uygulamalıyı akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

  Google Play – Turkcell Digital Operatör uygulamasını indir

  App Store – Turkcell Digital Operatör uygulamasını indir

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Turkcell Kaç TL Borç Sorgulama

  Turkcell faturalı hattınıza ait bakiyenizi sorgulamak için müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz. Bu yöntemle istediğiniz yerde istediğiniz zaman sorgulama yapmanız ve hattınızda kalan bakiyeleri öğrenmeniz çok kolaydır.

  Turkcell Müşteri Hizmetleri : 0532 757 2222

  Sms ile Turkcell Kaç TL Borç Sorgulama

  SMS göndererek Turkcell Bakiye Sorgulama işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Turkcellin bu hizmeti size her an her yerde sorgulama yapabilme özgürlüğü sunmuştur. Bu hizmeti kullanabilmek için telefonunuzun mesaj gönderme kısmına ‘KALAN’ yazıp 2200 göndermeniz yeterlidir. Talebiniz Turkcell tarafından alındıktan kısa bir süre sonra bakiye bilginiz ayrıntılı bir şekilde mesaj olarak gelecektir.

  Tuşlama ile Turkcell Kaç TL Borç Sorgulama

  Turkcell’in bir başa bakiye sorgulama hizmeti de tuşlama yöntemidir. Sorgulama yöntemleri arasında en pratik olan tuşlama yöntemi diyebiliriz.

  Bu yöntemi kullanmak için iki tuş kombinasyonu vardır.

  • *159# tuşlarına basıp arama tuşuna basın. Sorgulama isteğiniz Turkcell’e ulaştıktan sonra kalan kullanım haklarınız detaylı bir şekilde mesaj olarak tarafınıza gönderilecektir.
  • *100# tuş kombinasyonunu tuşlayıp arama tuşuna basın. Bu sayede Turkcell Hızlı Menü servisine ulaşırsınız. Buradan 6’ya basarak bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.