İçeriğe geç

Turkcell Kalan Kullanım Sorgulama

  Turkcell kalan kullanım sorgulama işlemi için neler yapabileceğinizi makalemizden öğrenebilirsiniz. Bu işlem için yapabileceklerinizi ve ayrıntılarını öğrenebilmek için makalemizin devamını okumaya devam edebilirsiniz.

  Turkcell Kalan Kullanım Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • İnternet Sitesinden Turkcell Kalan Kullanım Sorgulama
  • Turkcell Digital Operatör mobil uygulaması ile Turkcell Kalan Kullanım Sorgulama
  • Müşteri Hizmetlerini arayarak Turkcell Kalan Kullanım Sorgulama
  • SMS ile Turkcell Kalan Kullanım Sorgulama
  • Tuşlama ile Turkcell Kalan Kullanım Sorgulama

  İnternet Sitesinden Turkcell Kalan Kullanım Sorgulama

  Turkcell’in resmi internet sitesinde bulunan Turkcell İşlem Merkezine giriş yaparak bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Bu işlem için öncelikle aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak sayfaya girin.

  Turkcell İşlem Merkezine ulaşmak için tıklayınız.

  Sonra bu sayfadan hızlı giriş yada şifreli giriş seçeneklerinden istediğinizi kullanarak sisteme giriş yapın. Hat özetim kısmından istediğiniz bilgileri görebilirsiniz.

  Turkcell Dijital Operatör Mobil Uygulaması ile Turkcell Kalan Kullanım Sorgulama

  Digital Operatör uygulaması ile hattınız ile ilgili birçok bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirip giriş yapmanız yeterlidir. Öncelikle aşağıdaki bağlantılardan birini kullanarak telefonunuza uygulamayı indirin.

  Google Play – Turkcell Digital Operatör uygulamasını indir

  App Store – Turkcell Digital Operatör uygulamasını indir

  Müşteri Hizmetlerini arayarak Turkcell Kalan Kullanım Sorgulama

  Turkcell faturalı hattınıza ait bakiyenizi sorgulamak için müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz. Bu yöntemle istediğiniz yerde istediğiniz zaman sorgulama yapmanız ve hattınızda kalan bakiyeleri öğrenmeniz çok kolaydır.

  Turkcell Müşteri Hizmetleri : 0532 757 2222

  Müşteri hizmetleri hattını aradıktan sonra tele sekreterin yönlendirmelerini takip ederek Turkcell Bakiye Sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  SMS ile Turkcell Kalan Kullanım Sorgulama

  SMS göndererek Turkcell Bakiye Sorgulama işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Turkcellin bu hizmeti size her an her yerde sorgulama yapabilme özgürlüğü sunmuştur. Bu hizmeti kullanabilmek için telefonunuzun mesaj gönderme kısmına ‘KALAN’ yazıp 2200 göndermeniz yeterlidir. Talebiniz Turkcell tarafından alındıktan kısa bir süre sonra bakiye bilginiz ayrıntılı bir şekilde mesaj olarak gelecektir.

  Tuşlama ile Turkcell Kalan Kullanım Sorgulama

  Bu yöntemi kullanmak için iki tuş kombinasyonu vardır.

  • *159# tuşlarına basıp arama tuşuna basın. Sorgulama isteğiniz Turkcell’e ulaştıktan sonra kalan kullanım haklarınız detaylı bir şekilde mesaj olarak tarafınıza gönderilecektir.
  • *100# tuş kombinasyonunu tuşlayıp arama tuşuna basın. Bu sayede Turkcell Hızlı Menü servisine ulaşırsınız. Buradan 6’ya basarak bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.