İçeriğe geç

Turkcell’de Bakiye Sorgulama

  Turkcell’de bakiyenizi sorgulamak için birçok yöntem vardır. Bu yöntemler her kesime hitap etmektedir. İnternet ile, arayarak yada sms ile kolayca Turkcell bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

  Turkcell’de Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Turkcell bakiyesinizi sorgulayabilmek için bir çok seçenek mevcuttur. Bu seçenekleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • İnternet Sitesinden Turkcell’de Bakiye Sorgulama
  • Turkcell Digital Operatör mobil uygulaması ile Turkcell’de Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetlerini arayarak Turkcell’de Bakiye Sorgulama
  • SMS ile Turkcell’de Bakiye Sorgulama
  • Tuşlama Yöntemi ile Turkcell’de Bakiye Sorgulama

  İnternet Sitesinden Turkcell’de Bakiye Sorgulama

  Turkcell’in websitesinde bulunan Turkcell İşlem Merkezine giriş yaparak bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Bunun için önce aşağıdaki linke tıklayıp web sitesini açınız.

  Turkcell İşlem Merkezi için tıklayınız.

  Bu sayfadan hızlı giriş yada şifreli giriş seçeneklerinden istediğinizi kullanarak sisteme giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra ‘Hat özetim’ bölümünden kalan kullanımlarınızı görebilirsiniz.

  Turkcell Dijital Operatör Mobil Uygulaması ile Turkcell’de Bakiye Sorgulama

  Digital Operatör uygulaması ile hattınız ile ilgili birçok bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirip giriş yapmanız yeterlidir.

  Google Play – Turkcell Digital Operatör uygulamasını indir

  App Store – Turkcell Digital Operatör uygulamasını indir

  Müşteri Hizmetlerini arayarak Turkcell’de Bakiye Sorgulama

  Turkcell faturalı hattınıza ait bakiyenizi sorgulamak için müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz. Bu yöntemle istediğiniz yerde istediğiniz zaman sorgulama yapmanız ve hattınızda kalan bakiyeleri öğrenmeniz çok kolaydır.

  Turkcell Müşteri Hizmetleri : 0532 757 2222

  Müşteri hizmetleri hattını aradıktan sonra tele sekreterin yönlendirmelerini takip ederek Turkcell Bakiye Sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  SMS ile Turkcell’de Bakiye Sorgulama

  SMS göndererek Turkcell Bakiye Sorgulama işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Turkcellin bu hizmeti size her an her yerde sorgulama yapabilme özgürlüğü sunmuştur. Bu hizmeti kullanabilmek için telefonunuzun mesaj gönderme kısmına ‘KALAN’ yazıp 2200 göndermeniz yeterlidir. Talebiniz Turkcell tarafından alındıktan kısa bir süre sonra bakiye bilginiz ayrıntılı bir şekilde mesaj olarak gelecektir.

  Tuşlama Yöntemi ile Turkcell’de Bakiye Sorgulama

  Turkcell’in bir başa bakiye sorgulama hizmeti de tuşlama yöntemidir. Sorgulama yöntemleri arasında en pratik olan tuşlama yöntemi diyebiliriz.

  Bu yöntemi kullanmak için iki tuş kombinasyonu vardır.

  • *159# tuşlarına basıp arama tuşuna basın. Sorgulama isteğiniz Turkcell’e ulaştıktan sonra kalan kullanım haklarınız detaylı bir şekilde mesaj olarak tarafınıza gönderilecektir.
  • *100# tuş kombinasyonunu tuşlayıp arama tuşuna basın. Bu sayede Turkcell Hızlı Menü servisine ulaşırsınız. Buradan 6’ya basarak bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.