İçeriğe geç

Türkiye Finans Bankası Mobil Şube

  Türkiye Finans mobil şube uygulaması müşterileri için hazırladığı mobil uygulamasıdır. Mobil şube uygulaması ile banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, tablet ve akıllı telefonlar ile internete bağlanabilir, güvenli ve rahat bir şekilde bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  Türkiye Finans Bankası Mobil Şube uygulamasını indirerek kullanabilmek için aşağıdaki bağlantılardan cihazınıza uygun olanı indirebilirsiniz.

  Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasını indirmek için tıklayınız. – Play Store

  Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasını indirmek için tıklayınız. – App Store

  Bu uygulamayı kullanan müşteriler için temel bankacılık işlemlerinden ücret kesilmez. Havale ve EFT gibi sık kullanılan hizmetlerden masraf alınmaz.

  QR Kod İşlemleri

  Mobil şube kullanıcıları uygulamayı indirerek ATMlerden istedikleri gibi para yatırma işlemi yapabilirler. Qr kodun diğer avantajı ise internet şubesine giriş yapmanın oldukça kolay olmasıdır. Mobil Şube “QR ile İnternet Şubesine Giriş” adımından kolayca sisteme giriş yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Mobil Şube uygulamasından İnternet Şubesi giriş ekranında yer alan QR Kodu cep telefonunuza okutmaktır.

  Diğer Mobil Şube İşlemleri

  • e-katılma hesabınızı mobil şubeden açarak Türk Lirası, USD ve Euro e-Katılma hesaplarında avantajlı kâr paylaşım oranlarından faydalanabilirsiniz.
  • Favori işlemler kısmına sık kullandığınız işlemleri kaydederek kolay erişim konforundan faydalanabilirsiniz.
  • Size özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
  • Faturalarınızı kolayca ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
  • Size en yakın ATM ve şubelerin adreslerine ulaşabilirsiniz.
  • Dil desteği sayesinde zorlanmadan Türkçe, İngilizce ve Arapça dil desteklerini kullanabilirsiniz.

  Mobil Şube Uygulamasına Nasıl Giriş Yapabilirim?

  Bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz mobil şubeyi kullanabilmek için uygulamayı kurup giriş yapmanız gerekir. Daha sonra giriş bilgileriniz ile sisteme girebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasını indirmek için tıklayınız. – Play Store

  Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasını indirmek için tıklayınız. – App Store

  Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasını resmi internet sitesinden indirmek için tıklayınız.

  Yukarıdaki uygulama mağazaları yada Türkiye Finans resmi internet sayfasını kullanarak cihazınıza indirebilirsiniz. Daha sonra müşteri numaranız yada T.C. kimlik numaranız ile birlikte internet bankacılığı şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi müşteri temsilcinizden yada müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz yada yeniden alabilirsiniz.